منو
X

تصویر
دکتر مریم مهمدی کرتلایی
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مریم مهمدی کرتلایی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بدنبال رویای تدریس و پژوهش همیشه بر آن بوده ام تا این تجربه لذت بخش و عالی را در کارنامه کاری خود داشته باشم و بیشتر از شغل از ان با عشق یاد کنم و هم اکنون به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام مشغول به امر تدریس می باشم.
دندان پزشکی درمانی است که برای بسیاری از اشخاص مخصوصا کودکان تصوری از درد را با خود به همراه دارد. در نتیجه همین ترس از باعث نرفتن افراد به دندان پزشکی می شود. این تصور بسیار برای کودکان شاخص تر است به همین منظور این مورد یکی از تخصص ها در رشته دندان پزشکی کودکان می باشد و در آن دندان پزشک می بایست مهارت لازم در راهنمایی کردن کودک برای درمان را داشته باشد. تفاوت مهمی که در دندان پزشکی کودکان با دیگر دندان پزشکان وجود دارد در چگونگی برقراری ارتباط با کودکان است که نیاز به نوعی روان شناسی در کار درمانی می باشد. هم چنین والدین در درمان دندان پزشکی کودکان بسیار سهیم می باشند و همکاری والدین در کار درمان دندان پزشکی یکی از عوامل مهم در درمان دندان پزشکی برای کودکان می باشد. از بیشترین عواملی که اضطراب و استرس را در کار دندان پزشکی برای والدین و کودکان ایجاد می کند، آمپول و یا استفاده از بی حسی برای دندان ها می باشد. بسیار اهمیت دارد که والدین اطلاعاتی در ارتباط با دندان پزشکی قبل از مراجعه به آن داشته باشند زیرا دندان پزشک در استفاده از کلمات درمانی نام های متفاوتی استفاده می کند تا ترس کودک را از درمان دندان پزشکی از میان بردارد و حتی دندان پزشک طوری درمان را انجام می دهد که دندان پزشک برای مثال گاهی سرنگ تزریق بی حسی را نمی بیند. اما اگر کودک شما به هر شکلی سرنگ بی حسی را در کار درمان مشاهده کرده است از دروغ گفتن به او اجتناب کنید و نحوه برقراری ارتباط با کودک را به دندان پزشک بسپارید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مریم مهمدی کرتلایی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر مریم مهمدی کرتلایی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر