منو
X

تصویر
دکتر مریم ربیعی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مریم ربیعی متخصص دندانپزشکی تشخیص بیماری های دهان و دندان و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص تشخیص بیماری های دهان و دندان پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و هم اکنون در سمت استاد تمام دانشگاه مشغول به کار می باشم. فضای آکادمیک با گرفتن بخشی مهمی از زمان اساتید آن ها را از تما وقت کار طبابت به دور نگه می دارد. اما مزیت هایی را این فضا با خود به همراه دارد. ادر اختیار داشتن فضایی در جهت انجام دادن کار های تحقیقاتی و مطالعه بیشتر در مورد مسائل دندان پزشکی باعث می شود به نتایج تاثیر گذاری در این علم دست پیدا کنیم و بتوانیم قدم های مهم و تاثیر گذاری در این شاخه برداریم. این هم راستا و هم سو با امر طبابت می باشد زیرا با بدست آوردن نتایج جدید می توان کار طبابت و درمانی را با علم و تخصص بیشتر و با درایت تر انجام داد. انجام این تحقیقات جدید و نشر آن ها در مجلات معتبر خارجی و داخلی و یا شرکت کردن در کنفرانس ها و سمینار ها با خود به همراه دارد که این خود سبب می شود که با دیگر تحقیقات دانشمندان و محققان این زمینه می توان بیشتر آشنا شد و از این تجربیات و یافته های جدید به نحو احسن بهره گرفت و مسائل و نایافته ها در امر درمانی را با روشن کردن این چراغ ها تبدیل به امری ممکن نمود. همان گونه که مستحضر می باشید کاربرد تکنولوژی در دنیای امروز امری اجتناب نا پذیر در علم دندان پزشکی و در درمان بیماری هاست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد. بنابراین شناخت تکنولوژی نیز امری ضروری می باشد. از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. امیدوارم شما مراجعین محترم از خدمات دندان پزشکی بنده و همکاران در مطب رضایت کامل را داشته باشید و همواره سلامتی شما آرزوی بنده و کادر درمانی بنده می باشد. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود. من همواره تلاش خود را بر آن داشته ام که با بهره گرفتن از فضای خوب و کاملا آرام در کلینیک درمانی خود استرس و اضطراب های ناشی از درمان را از مراجعین خود دور نمایم. در اینجا می خواهم توضیحاتی در ارتباط با آفت دهان برای شما گرامیان ارائه دهم.
آفت دهان: آیا آفت دهان قابل درمان است؟ آفت دهان به عنوان یک بیماری غیرعفونی اتوایمیون می باشد و در برخی از اوقات بسیار دردناک می شود و کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر خود قرار می دهد. آفت دهان زمانی ایجاد می شود که سیستم ایمنی بدن تضعیف شود. آفت دهان شامل آفت های درون لب، درون گونه، زیر زبان و حلق می باشد. این نکته را می بایست یادآور شد که درمان آفت دهان تنها مشمول درمان نشانه های آن می شود. بدین معنا که زمانی که شما برای درمان آفت دهان نزد دندان پزشک مراجعه می کنید این درمان تنها در راستای کم کردن نشانه هایی مانند درد انجام می شود. در راستای کم کردن درد سوسپانسیون ها و محلول های ترکیبی مختلفی بوسیله دندان پزشک تجویز می شود. این دارو ها سبب می شود که نواحی مجاور و اطراف آفت دهان بی حس شود تا بدین شکل درد بوجود آمده از افت کم گردد. نظر به طولانی شدن مدت زمان خوب شدن آفت دهان و بوجود آمدن درد ناشی از این موضوع در زمان خوردن و جویدن غذا می بایست این نکته را متذکر شد که احساس نا مطلوب بی حسی دهان لازم می باشد. با توجه به پیشرفت های حال حاضر در زمینه لیزر در این سال ها، می توان در مدت زمانی کوتاه در حدود یک الی چند دقیقه نشانه هایی هم چون درد را از میان برد. بدین ترتیب می توان تا زمان خوب شدن کامل آفت درد را حس نکرد. در حال حاضر بهترین روش در جهت کم کردن نشانه های آفت بهره گیری از لیزر می باشد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی تشخیص بیماری های دهان و دندان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مریم ربیعی تشخیص بیماری های دهان و دندان متخصص دندانپزشکی تشخیص بیماری های دهان و دندان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی تشخیص بیماری های دهان و دندان.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر مریم ربیعی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر