منو
X

تصویر
دکتر مریم جاهد منش
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مریم جاهد منش هستم که دوره دبیرستان خود را در دبیرستان فرزانگان تهران (استعداد درخشان ) به پایان رساندم و نظر به علاقه ای که به رشته دندانپزشکی و کار دندانپزشکی داشتم در تلاش بودم که به ارزو و هدف خود دست پیدا کنم به همین خاطر در آزمون سراسری دانشگاه ها با کسب رتبه ۴۲ کنکور سراسری در رشته علوم تجربی توانستم وارد رشته دندانپزشکی عمومی دانشگاه تهران بشوم. بنه در طول تحصیل توانستم رتبه ممتاز در دوره علوم پایه دندانپزشکی را کسب کنم. سپس در سال ۱۳۷۸ با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی تهران دکترای عمومی دندانپزشکی خود را دریافت نمودم. سپس پس از وقفه ای چند ساله به ادامه تحصیل در دوره تخصص خود پرداختم و با توجه به علاقه به تخصص ارتودنسی این رشته را در تخصص انتخاب کردم و فارغ التحصیل دوره تخصصی ارتودنسی با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۵ .و دارای مدرک بورد تخصصی ارتودنسی هستم. همچنین برای نگارش پایان نامه تخصصی دندانپزشکی در رشته ارتودنسی کسب رتبه برتر را از آن خود نمودم. بنده همچنین اختراع مربوط به دستگاه ارزیابی ترک های مینای دندان در سال ۱۳۸۶ را ثبت نمودم. و در حال حاضر عضو انجمن ارتودنتیست های ایران می باشم.
بسیاری از کسانی که به دندانپزشک متخصص ارتودنسی مراجعه می کنند، خواستار ایجاد تغییر در ظاهر بدن مانند صورت، در لبخند و یا حتی نحوه حرف زدن خود هستند و تصوری که از ارتودنسی دارند این است که با این کار در وضعیت زندگی، مشکلات فردی، شغلی، اجتماعی خود می توانند تغییر و تفاوتی ایجاد کنند. این گونه افراد به طور معمول یا در ظاهر صورت خود اصلاً ناهنجاری ندارند یا مشکل آن ها بسیار کم است که نتیجه ی دست زدن در این چنین مواردی چه دست زدن در ارتودنسی و چه اینکه جراحی های زیبایی باشد، گاه برعکس و یا حتی اندک اتفاق می افتد، زیرا افراد از ابتدا ناهنجاری نداشته و ظرفیت چنین تغییراتی سودی به حال ظاهر وی ندارد در نتیجه دستکاری عضو طبیعی و سالم به معنای به هم خوردن هماهنگی و بوجود آوردن حالت مصنوعی و عروسکی بوده است که اصلا جنبه زیبایی ندارد.
جهت درمان درست ارتودنسی نیازمند به نظم و ترتیب ویژه و آماده ساختن بیمار دارد. این آماده سازی مشمول جرم گیری دندان ها، ترمیم پوسیدگی ها، کشیدن دندان ها (البته اگر لازم باشد) و آموزش بهداشت است. شرط اصلی درمان ارتودنسی که موفق باشد، همکاری بیمار و نیز عمل به توصیه های دندانپزشک متخصص ارتودنسی است. زیرا درمان در مدت زمان نسبتا طولانی صورت می پذیرد؛ بنابراین در صورتی می توان نتیجه ای خوب و تاثیرگذار بدست آورد که اشتیاق و علاقه بیمار در آن شرط اصلی کار باشد.

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی دکتر مریم جاهد منش ، دندانپزشک، دکتر مریم جاهد منش متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر مریم جاهد منش استاد دانشگاه، دکتر مریم جاهد منش هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر مریم جاهد منش متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
مطب قیطریه: دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16 الی 19 مطب نارمک : شنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 19
تصویر
دکتر مریم جاهد منش
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر