منو
X

تصویر
دکتر مریم افشاریان زاده
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مریم افشاریان زاده متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده متولد سال ۱۳۶۱ می باشم. پس از اتمام تحصیلات متوسطه خود با شرکت در کنکور سراسری در سال ۱۳۸۰ توانستم در کنکور سراسری پذیرفته شوم و وارد دانشکده دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته دکترای عمومی دندان پزشکی شوم. سپس این دوره را با کسب رتبه سوم در گروه خود به پایان رسنیدم و رتبه چهارم آزمون علوم پایه کشوری در سال ۱۳۸۲ را نیز کسب کردم. من همچنین دارای سطح ب استعدادهای درخشان مصوبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشم. پس از آن بنا بر علاقه خود دوره تخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کردم و توانستم بورد تخصصی را در سال ١٣٩۲ را اخد نمایم و سپس رتبه اول در آزمون بورد تخصصی شفاهی سال ۱۳۹۲ را نیز از ان خود کنم. در کنار کارحرفه ای دندان پزشکی خود در سخنرانی وکنگره های مختلف داخلی و خارجی شرکت می کنم و در این مسیر توانسته ام مقالات علمی متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی را به چاپ برسانم.
زمانی که دندان ها در حال رشد در دهان می باشند مینای دندان در ان هنگام نا بالغ می باشد. فلوراید تراپی استفاده موضعی و سطحی از فلوراید می باشد که به صورت دوره ای از این درمان برای کدکان استافاده می شود. فلوراید یونی می باشد که در خمیر دندان دهان شویه ها و ژل های حرفه ای دندان پزشکی که دندان پزشکان در مطب از آن ها بهره می برند. این یون سبب می شود که به مینای دندان ها نفوذ کند و آن ها را سفت و محکم کند و روند پوسیدگی در دندان ها را کند می کند. فلوراید تراپی درمانی می باشد که می تواند روند تدریجی پوسیدگی های ابتدایی که روی سطوح دندان ایجاد می شود را کم کند. در انجام فلوراید تراپی به تزریق بی حسی دیگر نیازی نیست. در این روش در اول کار دندان پزشک دندان های کودک را با برس کاملا تمیز می کند که به این کار بروساژ می گویند و این کار در راستای افزایش کارایی بیشتر در کار فلوراید تراپی می باشد. پس از تمیز کردن دندان ها با برس دندان پزشک دندان ها را خشک می نماید و وارنیش فلوراید توسط برس مخصوص روی سطح دندان های کودک مالیده می شود. سپس کودک می بایست چند بار آب دهان خود را از دهان خود خارج نماید اما دهان نباید شسته شود و تا مدتی هم از خوردن و آشامیدن دوری کنید. در بعضی از مورد ها دندان پزشک به جای استفاده از وارنیش فلوراید، از ژل یا فوم فلوراید به همراه تری برای رساندن فلوراید به دندان های کودک استفاده می کند که این عمل در کودکان بزرگتر کاربری دارد. پس از فلوراید تراپی، کودک تا نیم ساعت نباید دهان خود را بشوید و یا آب بنوشد. پس از این که عمل فلوراید تراپی انجام شد حتی تا چند ساعت پس از آن نیز نباید مسواک زده شود تا اثر فلوراید بیشتر بر روی دندان ها تاثیر بگذارد. یکی از موارد دیگر پس از فلوراید تراپی این است که از خوردن غذا های سفت و سخت در روز انجام فلوراید تراپی پرهیز شود. همزمان با فلورایدتراپی در مطب ممکن است دندانپزشک برای برخی از کودکان بالای ۶ سال که در خطر بالای ایجاد پوسیدگی دندان‌ هستند استفاده از دهان شویه های دارای فلوراید را هم تجویز نماید.
ما مفتخریم به ارائه خدمات خوب با استفاده از با کیفیت ترین مواد و به روز ترین تجهیزات ممکن در محیطی امن و مطمئین به فرزند دلبند شما. ما در کلینیک دندان پزشکی خود با کمک به فرزندتان ترس و واهمه ای که به صورت عمومی در دل همه کودکان وجود دارد از میان می رود و ما با ارائه روش هایی ساده در راستای مراقبت از دندان های خود برای حفظ سلامت دهان و دندانشان راهی لدت بخش را برای آن ها ایجاد می کنیم. در این کلینیک از به روز ترین و مجهز ترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد دندان پزشکی استفاده می شود و از دستیاران با تجربه برای کودکان بهره می گیریم.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مریم افشاریان زاده متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه : ۱۵ لغایت ۲۰ پنجشنبه: ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر
تصویر
دکتر مریم افشاریان زاده
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر