منو
X

تصویر
دکتر محمود وطن پور
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر محمود وطن پور متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده دارای بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده توانستم دکترای عمومی دندان پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از طی کردن شش سال با موفقیت به اتمام برسانم و سپس با قبولی در آزمون تخصصی رشته ترمیمی و زیبایی و بنا به علاقه خود وارد دوره بورد تخصصی ترمیمی و زیبایی شدم و این دوره را از دانشگاه علوم پزشکی یزد با موفقیت به اتمام برسانم. من همواره در تلاش و سعی بوده ام تا با استفاده از فضای مناسب و بسیار ارام در مطب شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با به کار بردن تکنولوژی های نوین روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده در کلینیک خود انواع خدمات درمانی ترمیمی و زیبایی مانند بلیچینگ، لمینت، اصلاح طرح لبخند و … را انجام می دهم. امیدوارم با کمک و همیاری سایر اعضا و همکاران کلینیک ارائه دهنده ی بهترین خدمات بوده و لبخند زیبایی را برایتان به ارمغان آوریم. در اینجا قصد دارم در ارتباط با درمان بلیچینگ توضیحاتی ارائه دهم.
تفاوت بلیچینگ در منزل با سفید کردن دندان در مطب: در این بخش قصد دارم در مورد این تفاوت صحبت به میان آورم. تفاوت این روش درمان در مطب و منزل در این است که شما با انجام ان در مطب در طی حدود ۱۵ الی ۳۰ دقیقه به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می کنید اما در منزل در فاصله زمانی بین ۳ هفته الی ۱ ماه این فاصله زمانی طول می کشد تا بتوانید به نتیجه ای که مورد نظر خودتان هست دست پیدا کنید. سفید کردن دندان ها در منزل: در این روش به این صورت عمل می کنید که نخست با مراجعه به دندان پزشک، دندان پزشک قالب مخصوص دندان های شما را می گیرد و به لابراتوار جهت ساخت آن ارسال می گردد. زمانی که قالب دندانی ساخته شد و در آن جلسه ای که به مطب مراجعه می کنید دندان پزشک به شما به صورت واضح توضیح می دهد که به چه اندازه از مواد در هر بار استفاده ، به کار بگیرید تا دندان های شما سفید گردد، بین دندان ها و تری فضا قرار داده شده است. در همین جلسه مواد مورد استفاده به شما تحویل داده می شود و توضیحات لازمه نیز به خدمت شما ارائه می گردد. یک سوالی که برای بسیاری امکان دارد پیش بیاید این است که با بلیچینگ دندان ها چه مقدر سفید می شوند؟ این سوال نمی توان جواب قطعی به آن داد استفاده از این روش ممکن است از یک درجه تا چند درجه رنگ دندان ها تغییر کنند و این بسته به جنس دندان ها و نوع رنگدانه های رسوب کرده میان دندان ها متغیر می باشد. پس از بلیچینگ دندان ها تا چه مدت زمانی سفید می ماند؟ این موضوع بنا بر سبک زندگی هر شخصی متغیر می باشد و بستگی به میزان بهداشت دهان و دندان فرد دارد. اگر سبک غذایی خود را تغییر دهید بدین معنی که کمتر از مواد غذایی رنگدانه دار استفاده نمایید دندان ها به مدت زمان طولانی تری سفید باقی خواهند ماند. اما این موضوع را فراموش نکنید که بلیچینگ درمانی است که می بایست هر چند وقت یکبار تکرار گردد تا رنگ دانه ها به صورت دائمی سفید بماند. آیا بلیچینگ یا سفید کردن دندان ضرر هم دارد؟ به صورت کلی تنها عارضه عمده ای که در ارتباط با سفید کردن و بلیچینگ دندان ظاهر می گردد به صورت حساسیت گذرا و موقتی می باشد که در برخی از افراد خود را نشان می دهد و این حساسیت به خصوص در ساعات اولیه درمان خود را نشان می دهد و پس از درمان نشان داده می شود و دندان پزشک پس از اتمام کار نیز اطمینان حاصل می کند که در افرادی که این حساسیت ایجاد می شود این حساسیت حاد نیست و به تدریج از میان می رود. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب اینجانب مراجعه فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر محمود وطن پور متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه بعداز ظهر ها
تصویر
دکتر محمود وطن پور
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر