منو
X

تصویر
دکتر محمود عباسیان
دندانپزشک
(0)
No comments found.
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر محمود عباسیان متخصص دندان پزشکی ریشه دندان و دارای بورد تخصصی می باشم. در اینجا برخی از خدمات دندانپزشکی که بنده در مطب خود به صورت تخصصی ارائه می دهم شامل : ۱-بخش معاینه دندان ها و تشخیص بیماری، ویزیت کردن، رادیو گرافی ۲-بخش جراحی فک و صورت: کشیدن دندان، جراحی دندان ۳-بخش ترمیمی و زیبایی: کامپوزیت، لامینت ، ترمیم ، کامپوزیت، بیلیچینگ ، کاشت نگین و … ۴-بخش اندو(درمان ریشه): درمان ریشه های تمام دندان و … ۵-بخش بیماری های لثه: جرمگیری کامل دو فک، بروساژ دو فک، افزایش طول تاج همراه با فلپ، پیوند لثه یک دندان و … ۶-بخش پروتز: پروتز ثابت، پروتز متحرک، دستگاه عادت شکن و …
عصب کشی یا ترمیم ریشه ی دندان بوسیله دندان پزشک و در حدود دو جلسه به طول می انجامد. اما دندان پزشک قبل از انجام دادن عصب کشی ابتدا با اشعه ایکس عکسی از دندن آسیب دیده می گیرد. این کار باعث می شود تا دندان پزشک کانال دندان را دقیق ببیند و با شناسایی قسمت های آسیب دیده دندان بتواند بهترین راهکار را ارائه دهد. در این هنگام دندان پزشک از بی حسی موضعی استفاده می نماید. اما در مواردی نیز دندان به صورت کامل از میان رفته است و هیچ گونه حسی نندارد که دیگر نیازی به بی حس کننده در این مواقع نیست. در حین انجام درمان، دندان پزشک با استفاده از برگه ای پلاستیکی در اطراف دندان از خیس نشدن محل ترمیم با آب دهان اطمینان حاصل می کند و نیز این کار سبب می ردد مواد شیمیایی با تنفس بیمار وارد دهان نشود. پس از آن دندان پزشک با باز کردن کامل دهانتان توسط یک وسیله بر کار درمانی خود تسلط بهتری پیدا می کند و عصب های خراب در ریشه دندان که عفونت کرده اند را به طور کامل از لثه خارج می نماید. در صورتی که دندان مذبور ورم کرده باشد یا دچار آبسه دندان شده باشد دندان پزشک همزمان آن را خالی می کند. از انجام این کار پزشک کاملا محل ترمیم شده را تمیز می کند تا بتواند محل خالی شده در دندان را پر کند. کانال درون دندان بسیار باریک می باشد و در نتیجه دندان پزشک برای انجم دادن کار خود و عمل پر کردن با استفاده از یک سوهان مخصوص آن محل را عریض تر می نماید تا بتواند تمام دندا را به خوبی پر کند. این مرحله نیاز به زمان زیادی دارد و ممکن است در طی چند جلسه به انجام برسد. هر چند میزان زمان بر بودن به محل قرار گیری دندان بستگی دارد اگر دندان های جلو باشد نیاز به زمان کمتری می باشد زیرا دندان های جلو یک ریشهدارند اما دندان ها عقب و آسیاب با داشتن دو ریشه زمان بر بودن را در کار دندانپزشک ایجاد می کنند. زمانی که دندان در زمان ترمیم دچار عفونت شود در این حالت دندان پزشک جهت از میان بردن عفونت از آنتی بیوتیک استفاده می کند. به طور معمول دندان هایی که پر می شوند نسبت به قبل آسیب پذیر تر می شوند و در این صورت دندان پزشک به بیمار می گوید که روکش دندان را انجام دهد تا دچار آسیب دیدگی در دندان نشود. روکش تمامی سطح دندان را می پوشاند واز آن محافظت می کند. در بعضی موارد دندان پزشک می باست حتما از رکش دندان استفاده کند زیرا گاهی دندان بسیار اسیب پذیر می باشد و احتمال شکستگی در آن بالا است. حتی در پر کردن اندازه دندان کوچک می شود که با انجام روکش دندان این مهم بر طرف می شود. عصب کشی دندان عملی است جهت از میان بردن عفونت های دندانی و جهت نگه داری و حفظ دندان هایی که به عفوننت دچار شده اند تا از از دست دادن کامل دندان جلوگیری شود. دندان هایی که به این صورت ترمیم و محافظت می شوند تا حدود فواید سال دوام می آورند. شما عزیزان می توانید با شماره های زیر جهت تعیین وقت قبلی و ویزیت و مشورت با بنده در تماس باشید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی ریشه دندان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر محمود عباسیان متخصص جراحی ریشه دندان (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی ریشه دندان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک
قرار ملاقات
همه روزه صبح و عصر غير از شنبه و دوشنبه عصر
تصویر
دکتر محمود عباسیان
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر