منو
X

تصویر
دکتر محمد یزدی زاده
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمد یزدی زاده هستم. دانش‌ آموخته رشته دندان‌پزشکی که در سال ۱۳۷۱ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تحصیلات خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت دکترای عمومی دندانپزشکی شده و از آن دوره تا هم اکنون به صورت تخصصی و بسیار جدی به ارائه خدمات خود در مطب شخصی فعالیت خود را ادامه می دهم. به ‌منظور افزایش مهارت و توانمندی در زمینه دندان‌پزشکی و تسلط بر آخرین دانش روز دنیا در این حوزه، دوره تخصصی مستر لیزر را در دانشگاه RWTH آخن کشور آلمان به اتمام رساندم و در سال ۲۰۱۰ مدرک تخصصی این دوره را نیز بدست آوردم. سپس در سال ۲۰۱۱ میلادی پس از گذراندن دوره ایمپلنت ‌های دندانی، موفق به دریافت مدرک بورد ایمپلونتولوژی آلمان و ممبرشیپ ایمپلنت (ICOI) شدم. همچنین در سال ۲۰۱۲ میلادی توانستم دوره لیزر دندانپزشکی را با موفقیت به اتمام برسانم و اکنون عضو انجمن علمی لیزر ایران هستم. تخصص من دندان‌پزشکی زیبایی است، به همین منظور با هدف ارتقای دانش و مهارت خود در این زمینه در حال گذراندن دوره پیشرفته زیبایی و ایمپلنت از دانشگاه بن آلمان هستم.
داشتن دندان های زیبا و مرتب نه تنها باعث جلوه بیشتر لبخند شما می شود بلکه باعث افزایش اعتماد به نفستان نیز خواهد شد. خیلی از افراد به علت داشتن دندان های نازیبا مجبورند موقع خندیدن دست خود را جلوی دهانشان بگیرند اما می توان با انجام کار های زیبایی به این کابوس پایان داد. دندانپزشکی زیبایی فیلد وسیعی را شامل می شود، روکش یا ونیر ها می توانند بد شکلی ها، فواصل بین دندانی و تغییر رنگ ها را به زیبا ترین شکل موجود برطرف کنند و لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان بیاورند.
حال قصد دارم توضیحاتی کوتاه در مورد این تخصص بیان کنم :
اما متخصصان ترمیم و زیبایی چه کسانی هستند؟ کسانی که این رشته تخصصی را برای ادامه تحصیل و کار و فعالیت خود انتخاب می کنند تنها به ترمیم دندان ها و بازسازی آن ها کمک نمی کنند بلکه آن ها بهترین تکنیک ها در جهت بهبود زیبایی دندان های شما به کار می برند تا لبخند زیبا تری بر لب هایتان بنشیند. روش ‌ها و گزینه‌ های بسیار زیادی برای درمان دندان ‌هایی که دچار تغییر رنگ، شکستگی یا کجی شده و یا حتی افتاده باشد، وجود دارد.
بهترین متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی روشی برای زیبا کردن و بهبود وضعیت دندان‌ ها، لثه ‌ها و لبخند است. اکثر دندان پزشکان زیبایی به دلیل آموزش گسترده، فعالیت و تجربه در زمینه بهبود ظاهر دندان ‌ها و لبخند بیمار از اعتبار و تجربه فراوانی برخوردار هستند.
درمان‌ های دندانپزشک زیبایی با دندانپزشکی ترمیمی یا عمومی تفاوت دارد، چرا که درمان‌ های زیبایی انتخابی و درمان ‌های ترمیمی لازم و ضروری هستند. بهترین متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی با درآمیختن هنر و دانش و علم خود در زمینه تخصص زیبایی کمک می کند تا به طور هم زمان بیمار و مراجعه کننده هم سلامت دندان های خود را محق بخشد و نیز از لبخندی زبا بر لب های خود برخودار گردد.
موادی مانند پرسلین یا کامپوزیت از نظر ظاهری شباهت بسیاری به دندان طبیعی دارند و با استفاده از آن ها می‌توان نقص‌ های دندان‌ ها را به روشی طبیعی پوشاند. دندانپزشکی زیبایی در زمینه بهره‌ گیری از تکنیک ‌های با حداقل تهاجم و حفظ کننده ساختار طبیعی دندان نیز به پیشرفت‌ هایی دست یافته است و بهترین دندانپزشک زیبایی نهایت سعی خود را می‌کند تا ساختار طبیعی دندان را حتی الامکان حفظ کند.
خدمات دندانپزشکی در مطب بنده شامل:
• بلیچینگ (سفید کردن دندان)
• لامینیت
• کامپوزیت
• درمان ریشه (روت کانال)
• پروتز های دندانی (بریج، دست دندان)
• دندانپزشکی ترمیمی، جراحی دندان، روت کانال (درمان ریشه)، کشیدن دندان

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر محمد یزدی زاده ، دندانپزشک، دکتر محمد یزدی زاده متخصص ترمیمی و زیبایی ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر محمد یزدی زاده استاد دانشگاه، دکتر محمد یزدی زاده استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر محمد یزدی زاده متخصص جراحی ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه: 20:30 - 8:30 پنجشنبه: 14:30 - 8:30
تصویر
دکتر محمد یزدی زاده
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر