منو
X

تصویر
دکتر محمد مسلم ایمانی
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر محمد مسلم ایمانی در سال ۱۳۷۹ پس از پایان مقطع دبیرستان با پذیرش با رتبه عالی در کنکور سراسری توانستم در مقطع دندانپزشکی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شوم و سپس با گذراندن دوره دکتری دندانپزشکی عمومی با موفقیت توانستم با کسب رتبه برتر در رشته تخصص ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شوم. بنده در طول دوره ی تخصصی تحت نظر اساتید مجرب و برجسته این رشته به کسب دانش پرداخت و در آزمون بورد تخصصی موفق به کسب رتبه بورد تخصصی گشت. بخشی از رزومه اینجانب: متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت، دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران، عضو انجمن ارتودنتیست های ایران، عضو انجمن ارتودنتیست های آمریکا و اروپا، عضو فدراسیون جهانی ارتودنسی WFO ، دارای بورد بین المللی انجمن ارتودنسی اروپا، عضو هیات علمی دانشگاه، سخنران در کنگره های داخلی و خارجی، نویسنده مقالات منتشر شده در مجلات پژوهشی داخلی و خارجی، پژوهشگر برتر دانشگاه در سال ۱۳۹۲
ارتودنسی را به بهبود کردن روابط میان فک و دندان و در واقع جفت کردن و ردیف کردن دندان هایی که نامنظم هستند گفته می شود. در این روش دندان ها به صورت منظم و صاف در طول درمان جفت می شوند و فک ها نیز در موقعیت مناسب خود قرار می گیرند، در صورتی که در بزرگسالی این کار انجام شود ممکن است فقط ارتودنسی پاسخ گوی جهت گیری مناسب فک ها نباشد بنابراین از جراحی فک استفاده می شود. مزیت بسیار مهم در ارتودنسی تاثیرات قابل توجه آن در صحبت کردن، نحوه درست جویدن غذا، زیبایی در صورت، بهداشت راحت و مناسب تر دندان ها و … می باشد.
همان طور که گفته شد ارتودنسی بر زیبایی ظاهر و نیز لبخند بسیار موثر واقع می افتد، لبخند در هر هر شخصی می تواند تا حدود بخشی زیادی از زیبایی وی را تشکیل دهد. این نوع راهکار درمانی، صرفا به عنوان روشی غیر ضروری شناخته نمی شود چه بسا امروزه به عنوان یک ضرورت و راهکار درمانی به آن نگاه می شود. برای زیبا شدن حالت صورت و بهبود حالت در لبخند به سلامت محیطی دهان و دندان خود نیازمند هستیم که با این کار درنتیجه به بهبهود در روابط اجتماعی خود می انجامیم. این امری طبیعی است که زیبایی امری نسبی است اما با هماهنگ کردن و توازن در دندان ها می توان این امر نسبی را به واقعیت نزدیکتر کرد. با همین تغییرات کوچک اما اساسی می توان لبخند زیبا و در نتیجه ظاهر زیباتری را ایجاد کرد.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی کلمات کلیدی: دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی ، دندانپزشک، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر فاضل فیروزی استاد دانشگاه، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
روز های کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت کار مطب: 15:30 تا 21
تصویر
دکتر محمد مسلم ایمانی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر