منو
X

تصویر
دکتر محمد علی قویمی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر محمد علی قویمی متخصص دندانپزشکی جراحی فک و صورت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بنده همچنین دارای فلوشیپ ایمپلنت و مدرس آموزش ایمپلنت جهاد دانشگاهی می باشم. بنده همیشه به فضای آکادمیک و فعالیت در دانشگاه علاقمند بودم و تلاش خود را بر آن داشته ام تا این مسیر را با جدیت بیشتر ادامه دهم این روی با وارد شدن در این فضا در طول دوران فعالیت پژوهشی خود داوری مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی را بر عهده داشته ام و بار ها عضو هیئت داوره کنگره و کنفرانس های متعدد بوده ام. همان گونه که می دانید کاربرد تکنولوژی در حال حاضر امری اجتناب پذیر در درمان بیماری هاست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد بخصوص در تخصص جراحی که بسیار مهم و درمان بدون به کار گیری ابزار های مدرن و به روز ممکن نمی شود. زیرا اوقاتی در تحقیقات جدیدی که برای درمان برخی بیماری های انجام می شود با به کار بستن تکنولوژی ها جدید این امر بسیار خود را بیشتر نشان می دهد. از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. بنده عضو انجمن دندانپزشکی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان دهان و فک و صورت می باشم. من همواره تلاش خود را بر آن داشته ام که با بهره گرفتن از فضای خوب و کاملا آرام در کلینیک درمانی شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با استفاده از تکنولوژی های جدید روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با علت فشار در دندان عقل برای شما بزرگواران ارائه دهم.
علت فشار در دندان عقل: امکان دارد این سوال برای شما ایجاد شده باشد که در صورتی که دندان ها به سمت بالا رشد کنند بنابراین چطور امکان دارد که یک دندان به دندان مجاور خود صدمه برساند؟ در جواب به این سوال می بایست گفته شود که صحیح است که دندان ها به شکل عمودی رشد خواهند کرد اما این روند همواره به این صورت نمی باشد. در بعضی حالت ها در دندان های معمولی رشد کردن به شکل افقی می باشد. این روند برای دندان های معمولی در بعضی از مورد ها و برای دندان های عقل در بیشتر موارد اتفاق می افتد. حتی چنان چه که دندان عقل به صورت کامل ظاهر نشده باشد و در زیر لثه همچنان پنهان باقی مانده باشد، این فشار به دیگر دندان ها نیز وارد می شود. چنان چه که بی توجهی به مسئله رویش دندان عقل امکان دارد ریشه دندان آسیاب دوم که از با اهمیت ترین دندان ها محسوب می شود، به تدریج زمان به تحلیل برود. این رخداد برای تمامی اشخاصی که دندان عقلشان مسیر رشد درستی ندارند اتفاق می افتد. در نتیجه توصیه ما دندان پزشکان به شما این می باشد که در صورتی که تصمیم ندارید این دندان عقل را بکشید و در وضعیتی نمی بشید که خون ریزی درون دهان خود را تحمل کنید، صحیح تر آن می باشد که حداقل با عکس برداری به صورت مرتب و منظم از این دندان و روند رشد و حتی مسیر انحراف آن را زیر نظر داشته باشید. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر محمد علی قویمی متخصص دندانپزشکی جراحی فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر محمد علی قویمی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر