منو
X

تصویر
دکتر محمد رضا شهرام فر
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمد رضا شهرام فر متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فک می باشم. بنده در حال حاضر به عنوان استادیار دانشگاه علاوه بر کار طبابت مشغول می باشم.
این تخصص در ارتباط با ناراحتی و مشکل هایی است که به بافت سخت و دهان و فک تمرکز دارد. جهت انجام مشکلات مرتبط با فک و جراحی های فک به جراح متخصص فک نیاز دارید. این به این علت است در جراحی های فک پیچیدگی هایی وجود دارد که جهت درمان آن بهتر است به متخصص جراحی فک مراجعه نمایید. از جمله روش هایی که توسط جراحان دهان انجام می شود شامل کشیدن دندان ، جراحی اصلاح فک و جراحی شکاف لب یا شکاف کام است. عمل ارتودنسی به تخصصی در دندانپزشکی می گویند که دندان ها و فک ها را که در محل مناسب خود رشد نکرده اند اصلاح می کند. خود قرار گیری اشتباه این دندان ها باعث بروز مشکلاتی بهداشتی و گوارشی می شوند و حتی در زیبایی و نحوه صحبت کردن نیز تغییرات بسیاری ایجاد می کند. در واقع مسواک زدن دندان ها و تمیز نگه داشتنشان مشکل تر می شود. در بیمارانی که نامرتبی با دندان ها مواجه هستند با خطر پوسیدگی و مشکل بیماری های پریودنتال بیشتر مواجه می شوند. چنین شرایطی برای دندان هایی جویدن غذا بر عهده دارند فشار بیشتری وارد می آورد و در نتیجه در طولانی مدت عوارض خود را بر جای می گذارد. این عوارض شامل: پوسیدگی دندان ها، مشکلات لثه ای، درست نجویدن دندان ها و در نتیجه ایجاد مشکلات گوارشی، احساس درد درگردن، شانه و پشت همچنین دندان های کج و نامرتب به زیبایی ظاهر شخص آسیب می زند. فواید استفاده کردن از درمان ارتودنسی شامل: دهان سالم ظاهر لذت بخش دندان هایی که احتمالا طول عمر بیشتری دارند. علت مراجعه به درمان های ارتودنسی جهت نا مرتبی دندان ها و نا هنجاری های فکین است. پس ارزوی داشتن دندان های زیبا و مرتب دیگر آرزو نیست بلکه در هر سنی می توان به این ارزو دست یافت. به طور دقیق نمی توان زمان درمان را مشخص کرد زیرا زمان درمان به سن فرد و میزان ناهنجاری که در دهان فرد وجود دارد بستگی دارد. هر چه که سن بیمار کمتر باشد قاعدتا چون در زمان رشد به سر می برد درمان راحت تر صورت می گیرد و نیز کوتاه تر و نتیجه بهتری نیز به جای می گذارد. گروه های مختلف ارتودنسی دندان در هر سنی امکان پذیر است اما نوع ارتودنسی بستگی به مشکل بیمار دارد که از چه روشی جهت بر طرف کردن ناهنجاری و نا منظمی دندان ها استفاده شود.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فک
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر محمد رضا شهرام فر متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فک ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فک.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
همه‌روزه از ساعت 16 الی 20 (به جز روزهای تعطیل)
تصویر
دکتر محمد رضا شهرام فر
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر