منو
X

تصویر
دکتر محمد بهناز
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمد بهناز متولد در اسفند ماه ۱۳۵۷ متولد شده ام. بنده و دوران تحصیل خود را در دبیرستان مفید گذراندم و سپس با قبولی در کنکور سراسری در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران وارد این رشته شدم، در دانشگاه تهران بنده عضو انجمن استعدادهای درخشان دانشگاه تهران و مسئول روابط عمومی کانون اندیشه های پویا دانشگاه تهران بودم سپس و در سال ۱۳۸۲ با بدست آوردن رتبه دوم دوره دکتری عمومی خود را پایان رساندم. بعد از آن که خدمت سربازی خود را به پایان رسانیدم، بلافاصله دوره تخصص ارتودنسی خود را در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی گذرانده و دانشنامه بورد تخصصی رشته ارتودنسی را با کسب رتبه دوم آزمون عملی دریافت کردم . در حال حاضر در دانشگاه شهید بهشتی در حال تدریس می باشم و علاوه بر آن در مطب شخصی خود و کلینیک دندانپزشکی بهفر به انجام درمان های تخصصی ارتودنسی که شامل اصلاح بی نظمی دندان ها و ناهنجاری های فک ها ( با روش ارتوپدی و یا جراحی ) است، مشغول می باشم.
شما با ورود به سایت ایترنتی ما می توانید از مشاوره رایگان بهره ببرید ؛ در این بخش شما عزیزان می توانید با طرح سوالات و مشکلات خود از مشاوره رایگان دکتر بهناز بهره ببرید. همچنین با نوبت گیری آنلاین از طریق پر کردن فرم نوبت دهی برای رزرو کردن نوبت خود اقدام نمایید. نیز با نصب اپلیکیشن موبایل دکتر بهناز دیگر خدمات را می توانید مشاهده کنید و سوالات متداول سایر بیماران را مشاهده نمایی و پاسخ مشکلات خود و توضیحات لازم را درماین این سوالات ببینید.
اپلیکیشن دکتر بهناز با عنوان ارتودنی نوین که در بازار و گوگل پلی قابل دانلود به صورت رایگان می باشد برنامه ای کاملا رایگان در مورد هر انچه لازم است در مورد ارتودنسی بدانید می باشد و روش های نوین و جدیدی که در این رشته تخصصی به کار می رود و ویدیوهای اشتراک گذاری شده در این اپلیکیشن می توانید از چند و چون این عمل با خبر شوید. همچنین با قابلیت ارسال عکس از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
بنده و سایر همکارانم در کلیلنیک تخصصی خود سعی در جهت سلامت و بهبود روابط دندانی شما داریم و با اخرین پیشرفت ها در این علم و تخصص بنا را بر ان گذاشته ام که کل مشاورات لازم را به مراجعین خود قبل از مشاوره ارائه بدهیم تا بیماران روشی درمانی مناسب خود را برگزینند و با رضایت از اتمام طول دوره درمان صحبت نمایند.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی و دولتی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه شهید بهشتی
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی عضو هئیت علمی دانشگاه
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی دکتر محمد بهناز ، دندانپزشک، دکتر محمد بهناز متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر محمد بهناز استاد دانشگاه، دکتر محمد بهناز هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر محمد بهناز متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
یکشنبه-دوشنبه ۱۵:۰۰ الی ۱۹:۰۰
تصویر
دکتر محمد بهناز
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر