منو
X

تصویر
دکتر مجید نصیری
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مجید نصیری متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده دارای بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده توانستم دکترای عمومی دندان پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از طی کردن شش سال با موفقیت به اتمام برسانم و سپس با قبولی در آزمون تخصصی رشته ترمیمی و زیبایی و بنا به علاقه خود وارد دوره بورد تخصصی ترمیمی و زیبایی شدم و این دوره را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با موفقیت به اتمام برسانم. بنده در حال حاضر عضو انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران و نماینده انجمن متخصصین در استان گلستان می باشم و به عنوان سخنران و برگزار کننده ورک شاپ و کارگاه های عملی و آموزشی در شهر گرگان و در کنگره های سراسری انجمن دندان پزشکان عمومی و انجمن متخصصین ترمیمی فعالیت های پژوهشی خود را ادامه می دهم. بنده همیشه سعی خود را بر آن داشته ام که با استفاده از فضای مناسب و بسیار ارام در مطب شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با به کار بردن تکنولوژی های نوین روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده در کلینیک خود انواع خدمات درمانی ترمیمی و زیبایی مانند بلیچینگ، لمینت، اصلاح طرح لبخند، باندینگ و … را انجام می دهم. امیدوارم با کمک و همیاری سایر اعضا و همکاران کلینیک ارائه دهنده ی بهترین خدمات بوده و لبخند زیبایی را برایتان به ارمغان آوریم. در اینجا قصد دارم در ارتباط با درمان بلیچینگ توضیحاتی ارائه دهم.
بلیچینگ: دندان پزشک زیبایی و رنگ رفتگی یا تغییر رنگ صورت گرفته در دندان ها را از میان می برد. سفید شدن دندان ها در جوان تر نشان داد چهره افراد بسیار موثر است. صحیح ترین کار در جهت از میان بردن بد رنگی بوجود آمده در دندان هاف سفید کردن آن ها می باشد. عوامل بسیاری در تغییر رنگ دندان موثر واقع می شود که شامل: افزایش سن، ژنتیک فرد، عدم رعایت فرد نسبت به بهداشت دهان و دندان خود ، مصرف دارو ها و دخانیات از این دسته دلایل می باشند. سفید نمودن دندان ها در دندان پزشکی با استفاده از ماده بلیچینگ صورت می پذیرد. بسیاری این تصور را دارند که سفید کردن دندان ها سبب اسیب رسیدن به مینای دندان ها می شود این در حالی است که اگر نحوه بلیچینگ به گونه ای باشد که با روش ها اصولی و درست انجام شود احتمال صدمه رسیدن به مینای دندان ها بسیار کاهش پیدا می کند. در حال حاضر روش تازه و مدرنی نیز برای سفید کردن دندان ها به کار برده می شود و آن استفاده کردن از لیزر می باشد. احتمال موفقیت در روش سفید کردن دندان با لیزر بسیار بالا می رود و نیز میزان صدمه و اسیب رسانی به دندان و ایجاد حساسیت های دندانی نیز در این روش بسیار کاهش پیدا می کند. سفید کردن روکش ها و یا ترمیم های موجود در دهان احتیاج به توجه بیشتری دارد. سفیدی و درخشندگی دندان، زیبایی دندان و در نهایت ایجاد جذابیت در چهره را در پی دارد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مجید نصیری متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه عصر ها از ساعت ۲۰-۱۶
تصویر
دکتر مجید نصیری
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر