منو
X

تصویر
دکتر مجید مهران
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مجید مهران متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با فلوراید تراپی به والدین گرامی ارائه دهم.
عواملی که سبب می شود پوسیدگی دندان افزایش پیدا کند شامل: ضعیف بودن در ساختار دندان ها، تعداد زیاد باکتری هایی که سبب پدسیدگی دندان می شود، خشکی در دهان، شینی درمانی، سابقه در پوسیدگی دندان ها، معاینات کم که برای دندان ها انجام می شود، مسواک نزدن دندان و رعایت نکرد بهداشت دهان و دندان و نیز عادت های غذایی مضر مانند مصرف زیاد در مواد شیرینی جات و … .
استفاده از بعضی از دارو ها خسکی دهان را بالا می برد و نبود بزاق در دهان خطر پوسیدگی دندان ها را بالا می برد. اقدامات گفته شده بسیار بهتر از ترمیم دندان ها می باشد.
فلوراید با داشتن خاصیت های بسیاری که دارد اما دارای عوارضی نیز می باشد. اگر به صورت درست استفاده شود تاثیر گذار و درمانی موثر است. اما خوردن این ماده اگر در دوز بالا انجام شود بسیار خطرناک می باشد. می بایست به مصرف خمیر دندان دارای فلوراید در خانه دقت نمایید. خوردن مقدار زیاد از فلوراید بوسیله کودکان حالت تهوع را برای آن ها ایجاد می کند. اگر چه که اگر میزان بالایی از این ناده مصرف شود در دراز مدت باعث بوجود آمدن لکه روی دندان های در حال رویش می کند. این لکه ها با درآمدن دندان قابل نشاهده خواهند بود. اگر در این رابطه نگران هستید با دندان پزشک متخصص مشورت نمایید تا بهترین محصول فلوراید دار را به شما توصیه کند.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مجید مهران متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
شنبه، یکشنبه و سه شنبه ها از ساعت 3 بعد از ظهر
تصویر
دکتر مجید مهران
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر