منو
X

تصویر
دکتر مجتبی اقدامی
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مجتبی اقدامی متخصص درمان ریشه دندان (اندودنتیست) می باشم. بنده تحصیلات بورد تخصصی خود را در دانشگاه تهران ادامه داده ام و نفر اول آزمون ورودی تخصصی رشته اندودانتیکس دانشگاه تهران می باشم. بنده متخصص درمان ریشه دندان (روت کانال تراپی) و اندودانتیست می باشم و با انجام درمان ریشه‌های مجدد و موارد سخت در کار طباطبت در خدمت شما بزرگواران می باشم. حال قصد دارم تا در ارتباط با ریشه دندان اطلاعاتی را با شما عزیزان در میان بگذارم.
درمان ریشه چیست؟ این امکان وجود دارد که دندانپزشکی به شما در ارتباط با این که دندان های شما به درمان ریشه نیاز دارد صحبت کرده باشد. ممکن است این قضیه نگرانی و ناراحتی در شما بوجود آورده باشد. درمان ریشه یا همان چیزی که اکثر مردم به آن عصب کشی می گویند درمانی است که همان گونه از اسمش بر می آید بر روی ریشه های دندان های شما اعمال می شود و با بیرون آوردن بافت دندانی که عفونی و آسیب دیده و غیر قابل بازگشت از میان کانال ریشه های دندان و با بوجود آوردن سدی محکم سلامت فضای دور ریشه های دندان را تامین می کند. درمان ریشه دندان به این دلیل است که زمانی که پوسیدگی در دندانی فراگیر می شود یه به دلیل ضربه ای که به دندان وارد گشته و دندان دچار آسیب بسیار و به دنبال آن دچار عفونت شدید شده است تنها راهی که بتوان دندان را جات داد و از کشیده شدن دندان جلوگیری کرد به طور قطع و یقین همین راهکار درمان ریشه دندان می باشد. اما عمل درمان ریشه دندان بسیار موفقیت آمیز است و در حدود ۹۵ درصد احتمال موفقیت در این درمان وجود دارد. از این نظر این درمان بسیار درمان موفقیت‌آمیزی است و در عملکرد بهینه دندان ها نیز بسیار مثمر ثمر می باشد. درمان در عصب کشی بدین منوال می باشد که در درمان ریشه دندان کانال هایی که در داخل خود ریشه های دندان قرار گرفته اند به طور کامل پاک سازی می شود و سپس اماده سازی می شوند. آماده سازی با خروج عفونت ها یا بافت های عفونی و برداشتن مقدار مشخص و معقول از عاج دندان که این مهم با کمک ابزار های دستی و برقی پیشرفته خاص صورت می گیرد. این در حالی است که از شست و شو دهنده های شیمیایی مخصوص در جهت پاک سازی و زدودن میکروب از محیط به کرات استفاده می شود. در راستای جلوگیری و اجتناب از ورود میکروب ها به کانال از تمهیدات و روش های خاص در حین کار و بعد کار بهره گرفته می شود. داخل کانال‌های ریشه در طول استاندارد مخصوصی انجام می پذیرد. سپس درون کانال های ریشه را با مواد مخصوصی بعد از اتمام کار می پوشانیم. این پرکردگی در واقع سدی محکم در برابر نفوذ میکروب ها به درون کانال ها می شود. توجه داشته باشید که تمامی این مراحل بدون دیدن تمامی طول کانال ها و صرفا با اتکا به دانش و تجربه و دستگاه های پیشرفته و نیز رادیوگرافی انجام می گیرد. و از این جهت است که ریشه درمانی کاری بسیار پیچیده و بسیار حساس محسوب می شود.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص درمان ریشه دندان (اندودنتیست)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مجتبی اقدامی متخصص درمان ریشه دندان (اندودنتیست) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نامرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی.  
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 19:30
تصویر
دکتر مجتبی اقدامی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر