منو
X

تصویر
دکتر لیلا عرفان پرست
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر لیلا عرفان پرست متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان می باشم. بنده تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اتمام رسانیدم. دندانپزشکی کودکان و نوجوانان قسمتی از تخصص های دندانپزشکی در حال حاضر است که به درمان کودکان در زمانی که دندان های شیری آن ها از بدو رشد تا زمان دندان های بینابینی به صورت تخصصی کار می کند. کودکان تنها بعد کوچک تر از افراد بزرگسال نیستند. خود کودکان دارای نیاز های فیزیولوژیک و روحی مخصوص به خود می باشند و آناتومی بدن ویزه خود را دارند. این عامل مه سبب شد تا دندانپزشکی تخصصی ویژه را برای دندان های کودکان و نوجوانان در نظر بگیرد. حفاظت درست و اصولی از دندان های شیری در کودکان نه تنها در عمل صحیح جویدین به آن ها کمک می کند (و این جویدین درست از زمان کودکی باعث ایجاد عادت درست تا پایان عمرشان می شود) بلکه اعتماد به نفس قوی تری در آن ها ایجاد می کند و سبب هدایت کردن بهتر مسیر رشد دندان های دائمی آن ها نیز می شود. دندانپزشکان کودک می بایست شناخت کاملی از نیاز های روحی در کودکان داشته باشند و با آگاهی از روش های مختلف کنترل رفتاری، راه همدلی و هم زبانی را در برخورد با کودک در کار درمان در پیش می گیرند و از مسیر درمان های عادی و معمولی در مطب دندان پزشکی تا درمان بر اساس داروهای آرامبخش و بیهوشی در بیمارستان، به درمان دندان های کودکان اقدام می ورزند. رویش دندان های شیری در کودک حدودا در سن ۶ ماهگی آغاز می شود. در همین زمان است که رعایت بهداشت دهان از زمان رشد دندان های شیری یعنی ۶ ماهگی امری لازم می باشد و اولین مراجعه ها به کلینیک های دندان پزشکی باید حداکثر در سن ۱ سالگی آغاز شود. چکاپ دندانپزشکی می بایست جزء چکاپ های کودک در زمان نوزادی صورت گیرد تا علاوه بر این که مسائلی چون مشاوره های تغذیه ای و بهداشتی صورت گیرد، در صورت وجود بیماری های دهان و دندان اقدامات لازم توسط دندانپزشک کودکان صورت گیرد.
بنده با بیمارستان دکتر لک ( دانشکده دندان پزشکی ) همکاری می نمایم و با بیمه بانک ملی نیز طرف قرارداد دارم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مطب شخصی اینجانب در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها تخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر لیلا عرفان پرست متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.
تخصص ها
  • دندانپزشک
قرار ملاقات
همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 16 الی 20
تصویر
دکتر لیلا عرفان پرست
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر