منو
X

تصویر
دکتر لیلا حسن بیگی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر لیلا حسن بیگی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده علاوه بر کار طبابت به عنوان فعالیت حرفه ای خود به امر تدریس و پژوهش در دانشگاه نیز مشغول به فعالیت می باشم و تلاش کرده ام همواره از محیط آکادمیک دانشگاه دور نباشم و در این راستا در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی مشغول به امر تدریس و پرورش دانشجویان رشته دندان پزشکی می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با پیشگیری از دندان درد کودکان در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم. بنده هم چون سایر همکارانم در حوزه داندان پزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
راه های پیشگیری از دندان درد کودکان: پس از این که هر وعده غذایی خورده شد مسواک زدن بعد از هر وعده بسیار مفید و موثر در سلامت دندان ها می باشد. برای مسواک زدن بهتر آن است که از خمیر دندان های حاوی فلوراید استفاده گردد. معاینات دوره ای و منظم دندان پزشکی نیز در حفاظت و نگه داری از سلامت دندان ها بسیار مفید و موثر واقع می شود. بهترین زمان و وقت جهت معاینه دندان پزشکی کودکان در اولین رویش دندان کودکان یعنی در ۶ ماهگی الی شش ماه پس از اولین رویش دندان شیری می باشد. ایجاد مشکلات در دندان های کودکان به طور معمول در سن کم در کودکان آغاز می گردد به همین علت بهتر آن است جهت حفاظت و جلوگیری از ایجاد مشکلات دندانی در کودکان در همان سن به دندان پزشک ب صورت دوره ای مراجعه کرد. دندان پزشک کودکان با ارائه توضیحات و توصیه های خود در باب درمان های پیشگیرانه در دندان پزشکی و چگونگی از کحافظت از دندان ها در برابر مشکلاتی نظیر پوسیدگی دندان ها به علت شیشه شیر و موارد دیگر کمک بسیار زیادی داشته باشد. خدمات دندانپزشکی کودکان شامل معاینات سلامت دهان و دندان نوزاد می باشد که شامل ارزشیابی امکان پوسیدگی دندان در مادر و کودک می باشد و دندان پزشک متخصص با دادن مشاورات لازم در حیطه عادات بد کودک مراعات دندانی پیشگیرانه که شامل تمیز کردن دندان، فلوراید درمانی و توصیه ‌های مرتبط با تغذیه و رژیم غذایی می باشد ارائه می دهد همچنین ارزشیابی و درمان و رسیدگی زود هنگام برای مرتب نمودن و ردیف کردن دندان ‌ها و اصلاح بایت نا مناسب، ترمیم کردن پوسیدگی ‌های دندان یا نقص های موجود در دندان، مشخص نمودن عارضه ‌های دهانی و دندانی مرتبط با دیابت، نارسایی قلبی مادرزادی، آسم، تب یونجه کنترل عارضه‌های و بیماری‌ های لثه از جمله آفت دهان، کوتاهی بند زیر زبان، موکوسیل و بیماری لثه کودکان رسیدگی به آسیب‌های دندانی برای مثال، شکستگی، جابجا شدگی یا کنده شدن دندان ‌ها در این زمینه های مشاوره های لازم را به خانواده ها ارائه می دهد. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر لیلا حسن بیگی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر لیلا حسن بیگی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر