منو
X

تصویر
دکتر لقمان رضائی صوفی
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر لقمان رضائی صوفی متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده دارای بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. من در سال ۱۳۵۵ متولد شدم و پس از پایان دوره متوسطه خود بنا بر علاقه بسیار وافر خود به دندان پزشکی این رشته را برای خود انتخاب کردم و در سال ۱۳۷۴ با قبولی در کنکور سراسری دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته دندان پزشکی عمومی پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۰ توانستم با موفقیت این دوره را به پایان برسانم و سپس بعد از وقفه ای چند ساله در سال ۱۳۸۶ دوره بورد تخصصی ترمیمی و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد سپری کردم. در سال ۱۳۸۹ دوره فلوشیپ لیزر در دندان پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران طی کردم. در سال ۱۳۸۷ به عنوان استاد در دانشگاه علوم پزشکی همدان تا هم اکنون به تدریس مشغول می باشم و در حال حاضر به عنوان دانشیار در این رشته خدمت خود را همچنان ادامه می دهم. حال نیز به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان به فعالیت در امر آموزش و پژوهش مشغول می باشم تا در این راه بتوانم تجربیات خود را در اختیار دانشجویان گرانقدر بگذرام و هم با پژوهش های بیشتر بر تجربه و علم خود در کار درمانی بیافزایم. بنده در زمینه تخصص خود یعنی ترمیمی و زیبایی صاحب مقالات متعدد برای مجلات معتبر علمی داخلی و خاجی نیز می باشم و برای بسیاری از مجلات معتبر علمی به عنوان داور همکاری می نمایم. در بسیاری از سمینار ها سخنرانی کرده ام و با شرکت در سمینار ها و کنفرانس های علمی از آخرین متد های روز دنیای دندان پزشکی آگاه می شود و این معلومات را چه در کار خود و چه در کار پژوهش و تدریس خود به کار می گیرم و به دانشجویان خود انتقال می دهم. من در حال حاضر عضو انجمن دندان پزشکان ایران انجمن تخصصی ترمیمی و زیبایی تا کنون می باشم. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با درمان بلیچینگ یا سفید کردن دندان توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
بلیچینگ یا سفید کردن دندان: بسیاری از مردم سالانه در معرض تغییر رنگ دندان هایشان هستند که در نسبت های متفاوتی این تغییر رنگ ایجاد می شود. این موضوع برای کشانی که مرتب دندان هایشان را مسواک می زنند و از نخ دندان نیز استفاده می کنند و در واقع بهداشت دندان های خود را رعایت می کنند ممکن است اتفاق بیافتد و این به علت خوردن مواد غذایی رنگی است که سبب تغییر رنگ در دندان ها را به تدریج ایجاد می کنند. بلیچینگ یا سفید کردن دندان روش درمانی می باشد که در جهت رفع نمودن تیرگی ها و رنگ دانه هایی که به تدریج بر اثر گذر زمان و به علت استعمال مواد غذایی رنگدانه دار مانند چای، قهوه، توت فرنگی و حتی گوجه فرنگی بوجود می آیند را از میان می برد. این درمان برخی از بد رنگی های دندان که به صورت ژنتیکی روی دندان ها وجود دارد را از میان برداشته و ظاهر دندان ها را زیبا تر و حفظ می نماید. با افزایش سن و عادت های مخصوصی که در غذا خوردن هر فرد ایجاد می شود مانند سیگار کشیدن ، خوردن نوشابه های رنگی و ادویه ها روی تغییر رنگ دندان ها تاثیرات خاص خود را می گذارند. در امر درمای بلیچینگ دندان، محلولی شامل سفید کننده که از پر اکسید هیدروزن می باشد که خود ماده ای بسیار بی خطر و بی ضرر در کار درمانی زیبایی در دندان پزشکی نیز به حساب می آید. سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ به دو شکل انجام می گردد : سفید کردن در مطب دندان پزشکی و سفید کردن در منزل. بلیچینگ در مطب دندان پزشکی: سفید کردن دندان ها در مطب به دو شکل انجام می شود: ۱- بلیچینگ دندان ها با به کار بردن لیزر ۲- بلیچینگ دندان بدون به کار گیری از لیزر که دو روش یاد شده تفاوت چندانی ندارد. اما در بکار گیری از لیزر و اشعه فعال یو وی سبب اکتیو شدن مواد سفید کننده و افزایش سرعت عمل در این درمان می شود. با استفاده از مواد خاص در این راه درمانی از از لثه ها محافظت می شود. پس از این مرتبه مواد سفید کننده با غلظت بالایی بر روی دندان ها گزارده می شود. ماده موثر بعضی از این مواد به صورت شیمیایی فعال می گردد، برخی با نور و برخی با گرما و تفاوت زیادی میان آن ها وجود ندارد. هزینه بلیچینگ دندان به این روش با روش بلیچینگ دندان در منزل کمی متفاوت است. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب اینجانب مراجعه فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر لقمان رضائی صوفی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر لقمان رضائی صوفی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر