منو
X

تصویر
دکتر لادن منصوری
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر لادن منصوری متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با شیوه های رفتار در مطب دندان پزشکی کودکان را به والدین گرامی ارائه دهم.
موضوع دیگری که بسیار در کار درمانی با کودکان وجود دارد این است که والدین کودک این تمایل را در خود می بینند که حتما در حین کار درمان در اتاق درمانی حضور داشته باشند. البته در این گونه موارد نظر دندان پزشک و روش کاری او بسیار مهم می باشد اما اگر در اتاق درمان حضور یافتید می بایست از صحبت کردن با کودک خود در زمان کار دندان پزشک اجتناب کنید و این بدین علت می باشد که شما با این کار میزان تاثیر پذیری کار دندان پزشک بر کودک را کم می کنید. اگر دندان پزشکی از والدین بخواهد که که در اتاق درمانی حضور نداشته باشند والدین می بایست بدون اصرار از اتاق خارج شوند زیرا آن ها با این کار تاثیر خوب دندان پزشک بر کودک و حرف شنو بودن کودک را نیز می بینند. البته برای کودکانی که در سنین زیر سه سال و یا کودکانی که دچار معلولیت های ذهنی و جسمی می باشند وجود والدین در اتاق احساس می شود و دندان پزشکاین توصیه را نیز به آن ها می کند.
آدرس مطب:
تلفن تماس :
وابستگی به کلینیک: خصوصی
رشته تحصیلی: دکترای تخصصی دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
مقطع تحصیلی: متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان ، دکتری دارای بورد تخصصی.
کلمات کلیدی:

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر لادن منصوری متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر لادن منصوری
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر