منو
X

تصویر
دکتر قاسم انصاری
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر قاسم انصاری متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با حضور والدین مطب دندان پزشکی کودکان را به والدین گرامی ارائه دهم.
فلوراید تراپی روشی درمانی بسیار موثر می باشد و در طول سالیان بسیاری است که از این روش در راستای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها در کودکان بهره گرفته می شود. فلوراید به عنوان ماده ای معدنی به صورت طبیعی در طبیعت وجود دارد و در غذا های دریایی، آب و سبریجات و … مقادیری از این ماده یافت می شود. فوراید در بعضی از بافت های بدن مانند استخوان ها و دندان ها به صورت طبیعی تجمیع شده است. فلوراید تراپی به صورت موضعی درمانی برای کودکان در کاهش پوسیدگی است و این کار در مطب دندان پزشک متخصص کودکان انجام می شود و توصیه می شود این درمان را حتی برای کودکانی که پوسیدگی دندان ندارند استفاده گردد. بهره گیری از استفاده موضعی فلوراید باعث بیشتر شدن مقادیر فلوراید در مینای دندان های تازه رشد یافته می شود و مقاومت دندان ها در مقابل پوسیدگی دندان را افزایش می دهد. فلوراید تراپی می بایست در مطب دندان پزشک متخصص انجام شود و با انواع مختلف فلوراید به شکل ژل، کف و یا موادی به نام وارنیش انجام می‌گیرد. این مواد بوسیله دندان پزشک بر روی دندان ‌ها مالیده می ‌شوند. در فلوراید تراپی به بی حسی نیازی نمی باشد و این کار درمانی دردناک برای کودک نیست و خود فلوراید با طعم های گوناگون برای کودک مورد استفاده قرار می گیرد تا ای درمان برای وی آزار دهنده نباشد. البته در انتخاب نوع روش فلوراید تراپی بر اساس صلاح دید دندان پزشک می ‌باشد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر علیرضا رضوانی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
تصویر
دکتر قاسم انصاری
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر