منو
X

تصویر
دکتر فریده شاکری منش
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فریده شاکری منش متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با بهداشت دهان و دندان کودک در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم. بنده هم چون سایر همکارانم در حوزه داندان پزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
بهداشت دهان و دندان کودک: به طور کلی، کودک از منظر مصرف خمیر دندان، به یکی از گروه های زیر متعلق است: دسته اول را کودکان زیر سه سال تشکیل می دهند، برای این رنج سنی از کودکان لزومی نیست که از خمیر دندان استفاده شود و فقط مسواک زدن با آب کفایت می کند. دسته دوم برای کودکانی می باشد که در سن بیش از سه سال قرار دارند اما در کنترل بلعیدن ندارند، چنین کودکانی نمی توانند از بلعیدن خمیر دندان جلوگیری کنند و آن را بیرون بریزند و خمیر دندان را می بلعند در نتیجه برای این دسته از کودکان می بایست از خمیر دندان بدون فلوراید استفاده کرد تا در صورتی که خمیر دندان را بلعیدند فلوراید وارد بدن آن ها نشود زیرا بلعیدن خمیر دندان حاوی فلوراید بسیار برای بدن مضر می باشد. بنده برند مورد توصیه برای خمیر دندان بدون فلوراید اوراژل (baby orajel tooth paste) را پینشهاد می کنم. دسته سوم برای کودکان بیش از سه سال که می توانند خمیر دندان را نبلعند و در این رابطه کنترل دارند. چنین کودکانی می توانند خمیر دندان را بدون این که ببلعند از آن استفاده کنند. برای این دسته از کودکان سعی کنید از خمیر دندان های فلوراید دار استفاده کنید. بنده برند مورد توصیه برای خمیر دندان فلوراید دار، سیلکا (silca children’s toothpaste) را پیشنهاد می دهم که علاوه بر فلوراید، دارای کلسیم نیز می باشد و بسته بندی و طعم آن نیز برای کودک جذاب و جالب توجه می باشد. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس ایمیل، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر فریده شاکری منش متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر فریده شاکری منش
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر