منو
X

تصویر
دکتر فرهنگ محمودی
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فرهنگ محمودی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فکی هستم. بنده در سال ۱۳۷۲ با کسب رتبه ۵۰ در رشته در کنکور سراسری علوم تجربی در رشته دکترای حرفه ای دندانپزشکی عمومی وارد دانشگاه شدم. تحصیلات تخصصی خود را در رشته ارتودنسی و ناهنجاری های دندانی فکی در سال ۱۳۸۲ آغاز کردم و در سال ۱۳۸۶ توانستم با کسب رتبه برتر موفق به دریافت بورد تخصصی رشته ارتودنسی شوم. بنده دارای گواهینامه های متعدد تکمیلی در جهت زمینه کاری خود یعنی تخصص ارتودنسی هستم. چاپ مقالات متعدد و سخنرانی های علمی از دیگر فعالیت های بنده می باشد. من از سال ۱۳۸۸ تا به امروز به عنوان عضو هیئت علمی بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران به تدریس دانشجویان رشته دندانپزشکی مشغول به فعالیت می باشم و آموزش دروس و مهارت های تخصصی ارتودنسی به رزیدنت های تخصصی این رشته می باشند. با توجه به دقت نظر بنده در مورد درمان بیماران، ارائه روش درمانی هر بیمار را شخصا انجام داده تا درمانی ایده آل و مورد نظر خود حاصل گردد و بنابراین که طرح لبخند زمانی گیرایی خود را نشان می دهد که در کنار عملکرد درست فک و دندان قرار گیرد بنابراین بنده در مرکز تخصصی خود توجه خاصی به عملکرد صحیح فک و دندان ها، تناسب های فرم صورت و همچنین دستیابی به جذاب ترین و زیبا ترین لبخند در هر بیمار دارم. بنده همچنین عضو در انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا هستم و دارای بورد تخصصی ارتودنیک و دنتوفیشیال ارتوپدیک و نیز عضو هیئت علمی دانشگاه می باشم.
با پیشرفت هایی که در علم ارتودنسی شده است و به علت درمان های خاص و زیبایی که در ظاهر ایجاد می کند، ارتودنسی در میان بزرگسالان نیز بسیار شایع شده است و تمایل آن ها روز به روز بیشتر از گذشته می شود. اما به علت این که نوع ارتودنسی های ثابت و متحرک با وجود براکت بر روی دندان ها دیده می شود، از انجام این عمل خود را منع می کنند. برای این مهم می توان از انواع دیگر روش های ارتودنسی چون ارتودنسی نامرئی استفاده کرد. به هر حال انجام عمل ارتودنسی با گذشت زمان و سن در دوران بزرگسالی پیچیده تر و چه بسا سخت تر از دوران کودکی و نوجوانی است و نیز مدت زمان آن نیز بیشتر است.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی دکتر فرهنگ محمودی ، دندانپزشک، دکتر فرهنگ محمودی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر فرهنگ محمودی استاد دانشگاه، دکتر فرهنگ محمودی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر فرهنگ محمودی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
جهت تعیین وقت مشاوره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:30 تا 7:30 بعد از ظهر و پنج شنبه ها از ساعت 10:30 تا 2:30 بعد از ظهر
تصویر
دکتر فرهنگ محمودی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر