منو
X

تصویر
دکتر فرناز فیروز
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فرناز فیروز متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در سال ۱۳۷۱ در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم. در سال ۱۳۷۸ تحصیلات خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رسانیدم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود بلافاصله و بدون وقفه در سال ۱۳۷۸ در رشته تخصص پروتز های دندانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. سپس به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان مشغول به کار شدم و تا هم اکنون نیز مشغول به کار می باشم. با مطالعات به روز و گسترده در تخصص خود بر اساس آخرین نتایج و تحقیقات انجام شده همواره در تلاش برای نوین کردن دانش خود می باشم و با ارائه مقالات در کنفرانس ها و مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی و شرکت در سمینار ها تمامی سعی خود را در پرورش دانشجویان به نحو احسنت دارم زیرا با راهنمایی درست دانشجویان می توان مسیر راه راب رای آن ها روشن نمود تا بتوانند خود مسیر درست و صحیح را بپیمایند و به امید علم دندان پزشکی در ایران امیدوار بود. تکنولوژی و کاربرد آن در علوم روز بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه می دانیم به کارگیری تکنولوژی در کار حرفه ای خود در بهبود مسیر عملی آن ها بسیار ثمر بخش خواهد بود. این موضوع برای دندان پزشکان اهمیت بسزایی دارد و امری واجب و مسجل می باشد که در کار درمانی از تکنولوژی های به روز استفاده کنند زیرا ثمر بخشی درمان را دو چندان می کند. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود. در اینجا سعی دارم در ارتباط با معاینات و بررسی های لازم پیش از درمان و شرایط کاشت دندان توضیحاتی را ارائه دهم.
معاینات و بررسی های لازم پیش از درمان و شرایط کاشت دندان: جهت دانسته بیشتر که آیا کاشت دندان درمان مناسبی برای شما است یا غیر از این نخست می بایست بوسیله دندان پزشک متخصص پروتز یا جراح فک و صورت یا متخصص لثه فرد مورد معایته قرار بگیرد. دندان پزشک اصولا در اولین ملاقات پیش از انجام درمان ایمپلنت و یا کاشت دندان، دندان ها و لثه هایتان را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهد. علاوه بر این وضعیت تراکم استخوان فک و حجم استخوان فک مورد احتیاج جهت ایمپلنت نیز مورد بررسی قرار داده می شود. امکان دارد جهت چنین معاینه ای احتیاجی به گرفتن عکس از دندان و سی تی اسکن فک باشد تا از متناسب بودن ساختار استخوان فک در جهت کاشت دندان یا ایمپلنت دندان پزشک مطمئن شود. حال این که شما از چه نوع ایمپلنت دندانی بهره گیرید و نیز پگونگی انجام مراحل جایگزینی دندان از دست رفته برای فرد به چه صورت انجام شود به عوامل بسیاری بستگی دارد. دندان پزشک شما بر پایه شرایط بافت های دهانی، بهداشت دهان و دندان و همچنین عادات شخصیتی که در شما می بیند و وجود دارد و بر اساس مقدار تعهد فرد به رعایت کردن مراقبت های بعد از درمان بهترین و مناسب ترین روش درمانی ایمپلنت را به بیمار خود پیشنهاد می دهد. برخی افراد با حجم استخوان فک یا بافت لثه نا متناسب، احتیاج به پیوند استخوان یا پیوند بافت نرم قبل از کاشت دندان دارند. امکان دارد در چنین مواردی تنها بتوان از ایمپلنت هایی با قطر کمتر بهره گرفت که به عنوان مینی ایمپلنت معرفی می شوند. دندان پزشک شما بر اساس شرایط هر فرد از این جهت که تعداد جلسات انجام درمان در چه حد است و یا این که در هر جلسه ای چه کاری برای درمان شما صورت می گیرد، نتیجه ای کلی را به شما ارائه خواهد داد. در حین جلسه معاینه، در ارتباط با انتخاب بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل در صورت احتیاج فرد به آن هم بحث خواهد شد. نیز میزان هزینه تخمینی درمان در همین جلسه در مورد آن بحث خواهد شد. میزان هزینه کاشت دندان بسیار وابسته به نوع درمانی است که شما میان گزینه های گوناگون انتخاب می کنید. زمانی که دندان پزشک سلامت دهان و دندان های شما را برای درمان مورد بررسی قرار داد و شما به عنوان مورد خود و متناسبی معرفی شدید، درمان شروع می شود که به صورت مخصوصی برای شما برنامه ریزی شده است. امروزه ظاهر پروتز های ایمپلنت، تفاوت چندانی با دندان طبیعی شما ندارد. پروتز یا تاج ایمپلنت توسط پیچی که از قبل درون لثه و در استخوان فک جوش خورده است نگه داشته می شود. مراحل جراحی به صورت معمول در یک جلسه به اتمام می رسد. ولی قبل از گذاشتن تاج دندان احتیاج به سپری شدن مدت زمان ملزوم جهت محکم شدن ایمپلنت در استخوان فک است. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص پروتز های دندانی
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر فرناز فیروز متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های دندانی.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
تصویر
دکتر فرناز فیروز
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر