منو
X

تصویر
دکتر فرشید اختری
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فرشید اختری فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۷۷ و متخصص ایمپلنت می باشم. بنده در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ گواهینامه دوره ایمپلنت از Dentsply آمریکا در سال ۱۳۸۳ شدم و دوره ایمپلنت را بدون جراحی در سال ۱۳۸۵ با موفقیت به اتمام رساندم. سپس با گذراندن دوره جراحی ایمپلنت در محدوده زیبایی در سال ۱۳۸۶ این تخصص را کامل تر نمودم. در سال ۱۳۸۷ به عضویت انجمن بین المللی ایمپولنتولوژی ICOI در آمدم و در نهایت در سال ۱۳۸۹ دوره بازسازی استخوان فک را به پایان رساندم و از آن دوره تا کنون به انجام کار های تخصصی دندانپزشکی مشغول می باشم.
ما در این کلینیک درمانی به صورت تخصصی به کار ایمپلنت در جهات تمامی سنین مشغول می باشیم.
این کار تخصصی را هم دندانپزشکان عمومی می توانند انجام دهند اما دندانپزشکانی که دارای بورد تخصصی جراحی لثه و جراحی فک و صورت هستند و دارای تجربه کاری بیشتری هستند بهتر می توانند این تخصص مهم را انجام دهند.
ایمپلننت به این گونه انجام می گیرد:
بطور کلی درمان ایمپلنت به دو صورت می تواند انجام شود:
– هر کدام از هر دو مرحله جراحی و پروتز ایمپلنت توسط متخصص انجام می شود. بدین معنی جراحی توسط متخصص جراحی فک وصورت و یا متخصص جراحی لثه انجام می شود و درمان پروتز توسط متخصص پروتز های دندانی انجام می شود. در این حالت مساله مهم این است که در این روش دو متخصص از نظر طرح درمان کلی ایمپلنت برای آن بیمار خاص اتحاد نظر و اتفاق سلیقه داشته باشند و متخصص جراح باید جراحی را بر اساس طرح درمان قبلی که متخصص پروتز تعیین کرده است انجام دهد.
– این امکان وجود دارد که ه ردو مرحله درمان ایمپلنت توسط یک دندانپزشک انجام شود که این مسأله خود نیازمند تسلط و تجربه کافی دندانپزشک در هر دو مقوله جراحی و پروتز را دارا می باشد.
در اینجا جراح لثه باید از همان ابتدا با دید پروتزی جراحی را به نحو احسن انجام دهد.
در پایان می توان گفت که با توجه به اینکه درمان ایمپلنت مدت زیادی نیست که به ایران وارد شده است تجربه جراح ایمپلنت و تعداد عمل جراحی انجام شده توسط وی می تواند از فاکتور های تعیین کننده باشد.

اما از کجا بهترین متخصص را برای انجام کار خود بیابیم و انتخاب کنیم؟ در درجه اول باید بدانیم رشته تخصصی دندانپزشک چیست و این که در سال چند جراحی ایمپلنت و تجربه کاری در این زمینه دارد. همچنین میزان تجهیزات مطب شخصی دندانپزشک در راستای کار ایمپلنت به چه صورت است و در آخر کار رضایت مراجعه کنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص پروتز ایمپلنت
  • دانشگاه شهید بهشتی
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر فرشید اختری ، دندانپزشک، دکتر فرشید اختری متخصص پروتز ایمپلنت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر فرشید اختری استاد دانشگاه، دکتر فرشید اختری ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر فرشید اختری متخصص پروتز ایمپلنت .
تخصص ها
تصویر
دکتر فرشید اختری
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر