منو
X

تصویر
دکتر فاطمه نور بخش
فوق تخصص جراحی لثه
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فاطمه نور بخش متخصص دندان پزشکی پریودنتیکس ( جراح لثه و ایمپلنت ) و دارای بورد تخصصی می باشم. بنده تحصیلات دانشگاهی دکترای عمومی خود را از دانشگاه تهران و دوره بورد تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز با موفقیت به اتمام رسانیدم.
متخصص جراحی لثه و ایمپلنت یا پریودنتیست دندانپزشک متخصص در این شاخه از تخصص می باشد که در پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری های پریودنتال و در قرار دادن ایمپلنت های دندانی مهارت دارد. کسی که تخصص جراحی لثه را انتخاب می کند می بایست پس از گذراندن دکترای عمومی دندان پزشکی به مدت سه سال دوره تخصص خود را سپری نماید. این متخصصین با آخرین تکنیک های روز دنیا در راستای تشخیص و درمان بیماری های لثه و التهاب دهان آشنایی پیدا می کنند. یک جراح لثه در بیشتر موارد پریودنتال مشکل ساز تر را درمان می کند. این بیماران اشخاصی می باشند که بیماری و التهاب لثه آن ها بسیار شدید می باشد یا این که سابقه پزشکی پیچیده تر در سابقه خود دارند. متخصص جراح لثه می تواند با برداشتن بخشی از بافت آسیب دیده لثه بخشی گسترده ای ای از بیماری های پیچیده و مرتبط با این تخصص را درمان می کنند. اضافه بر این پریودنتیست ها به ویژه در قرار دادن، نگهداری، مرمت و بازسازی ایمپلنت های دندانی آموزش های لازم را دیده اند. در اولین ملاقات با یک متخصص جراح لثه اطلاعاتی از تاریخچه پزشکی شما را مورد بررسی قرار می دهد. این بسیار برای یک پریودنتیست اهمیت دارد که شما چه نوع دارو هایی مصرف می کنید. این عمل باعث می شود تا پریودنتیست مراقبت از دندان های شما را به صورت مخصوص در نظر بگیرد. بخصوص در پریودنتال بیماری های قلبی ، دیابت یا بارداری که درمان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. پریودنتیست جهت سلامت دندان های شما از ابزار کوچکی به نام کاوشگر جهت معاینات خود استفاده می نماید. وی این وسیله را ما بین دندان ها و لثه ها قرار می دهد تا عمق لثه ها را با این کار متوجه شود و از چگونگی سلامت استخوان در زیر لثه ها مطمین شود. همکاری بین دندانپزشک و پریودنتیست احتیاجات ابتدایی بیشتر بیماری های لثه توسط یک دندانپزشک عمومی برطرف می شود. اما برخی از بیماران اماکن دارد نشانه های از بیماری پریودنتال را از خود نشان دهند که خود با دیگر بیماری های مزمن در ارتباط باشد. درمان بیماری پریودنتال از سطح متوسط تا شدید و در ارتباط با بیماری های شدید به تبحر توسط یک متخصص پریودنتیست که آموزش های لازم را دیده است نیازمند است. در این موارد می باشد که میان دندان پزشک عمومی و پریودنتیست همکاری اضطراری می باشد.
ایمپلنت با پیچی که رویه آن دندان است و به نوعی یک دندان مصنوعی است در درون دهان شما قرار گرفته می شود. کاشت دندان با روش ایمپلنت یک روش بسیار مناسب برای افرادی است که یک یا چند دندان خود را به دلایل مختلفی از دست داده اند.
بهترین اشخاص برای انجام ایمپلنت دندانی کسانی هستند که دچار بیماری پریودنتال یا هر نوع عارضه در لثه خود نیستند. جهت انجام ایمپلنت سلامت لازم در دهان و دندان و استخوان فک ها جهت نگه داشتن ایمپلنت بسیار مهم می باشد. ایمپلنت دندان در ارتباط با بخش عمیق لثه و استخوان زیر دهان می باشد بنابراین می بایشت استخوان و لثه ها سلامت کافی را در خود داشته باشند. در این مورد پریودنتیست نحوه کار خود و درمان ایمپلنت را برای شما شرح می دهد و برنامه درمانی متناسب با شخص را ارائه می دهد و درمان ایمپلنت آغاز می گردد.
بنده با بیمه ی مخابرات طرف قرارداد دارم. من و تمامی همکارانم در کلینیک خود فضایی تمیز و بدون استرس را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. شما گرانقدران می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مطب بنده در تماس باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص پریودنتیکس ( جراح لثه و ایمپلنت )
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر فاطمه نور بخش متخصص دندانپزشکی پریودنتیکس ( جراح لثه و ایمپلنت ) (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، فلوشیپ شکاف کام و لب ، متخصص پریودنتیکس ( جراح لثه و ایمپلنت ).
تخصص ها
قرار ملاقات
با تعیین وقت قبلی
تصویر
دکتر فاطمه نور بخش
فوق تخصص جراحی لثه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر