منو
X

تصویر
دکتر فاطمه جهانی مقدم
دندانپزشک
(1)
آمار این متخصص
(1) رای
60%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فاطمه جهانی مقدم متخصص دندانپزشکی کودکان دارای بورد تخصصی در این رشته می باشم. بنده تحصیلات متوسطه خود را در سال ۱۳۷۳ به پایان رسانیدم و با قبولی در آزمون سراسری در سال ۱۳۷۴ در رشته دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شدم و در سال ۱۳۷۸ دکترای عمومی خود را با موفقیت به اتمام رسانیدم. در سال ۱۳۸۳ وارد دوره تخصص دندان پزشکی در شاخه دندان پزشکی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدم و در سال ۱۳۸۶ توانستم دوره بورد تخصصی این رشته را با موفقیت به اتمام برسانم. بنده پس از اتمام تحصیلات خود تلاش کردم از فضای آکادمیک دور نشوم و به عنوان استادیار دانشکده علوم پزشکی دانشگاه کرمان مشغول به امر تدریس و پژوهش می باشم و همزمان در مطب شخصی خود کار حرفه ای خود را ادامه می دهم. در این راستا بنده صاحب تالیف کتب و مقالات متعدد در مجله های معتر خارجی و داخلی می باشم و همواره تلاش کرده ام تا گوشه ای هر چند کوچک از تجربیات کسب کرده خود را به دانشجویان علم دندان پزشکی انتقال دهم تا از این مسیر جامعه بهتر و سالم تری را داشته باشیم.
دندان پزشکی کودکان از تخصص های دندان پزشکی است که مربوط به انجام کار های درمانی مرتبط با کودکان از دوره نوزادی و نوجوانان می باشد. متخصصان این رشته آموزش ها لازم در ارتباط با درمان دندان و لثه و دهان کودکان را دریافت کرده اند. دندان های شیری در حدود ۶ ماهگی نوزاد شروع به رویش می کنند و در سن ۶ تا ۷ سالگی اولین ریزش در دندان های کودکان اتفاق می افتد و دندان های دائمی جایگزین آن ها می شود. اگر کودکان بهداشت دندان های خود را رعایت نکنند با پوسیدگی در دندان های خود مواجه می شوند که می ‌تواند درد دائمی و سایر عوارض را در دندان ها ایجاد کند. اولین مراجعه کودک به دندان پزشک توسط والدین باید در همان رویش اولین دندان صورت بگیرد. بسیاری تعجب می کنند اما اگر دندان های کودکان در سنین کم دچار پوسیدگی گردد عوارض به مراتب بدتری در دوران بزرگسالی برای آن ها به همراه دارد. دندان پزشک متخصص کودکان با شناسایی نا هنجاری های موجود در دندان های کودک درمان های لازم را اجام می دهد و از هزینه های گزاف و درمان های پیچیده در آینده جلوگیری می کند.
کودکان همان بزرگسالان نیستند بنابراین کار دندان پزشکی با آن ها بسیار مشکل تر می شود زیرا ان ها تحمل و صبر بزرگسالان را ندارند و با توجه به ترسی که در درون خود دارند از درمان دندان های خود اجتناب می ورزند. دندانپزشک کودکان این توانایی را دارند که بتوانند طوری کودک را درمان کنند تا تحمل درد برایشان آسان تر شود. همچنین دندان پزشکان کودکان با توجه به تجهیزات و وسایل خاصی که در مطب درمانی خود دارند بر اساس ذهنیت و سلیقه آن ها چیدمان شده است. متخصص دندان پزشکی کودکان با ارائه طرح های درمانی بهترین طرح درمانی را انتخاب می کند و از دندان های کودک به خوبی مراقبت می نماید. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی کلمات کلیدی: دکتر فاطمه جهانی مقدم متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص کودکان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر فاطمه جهانی مقدم
دندانپزشک
(1)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر