منو
X

تصویر
دکتر فاضل فیروزی
ارتودنسی
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
60%

دقت

80%

مفید بودن

60%

دانش و مهارت

40%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فاضل فیروزی هستم و در سال ۱۳۷۳ بعد از اخذ دیپلم در رشته علوم تجربی با قبولی در ازمون کنکور سراسری وارد دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته دندانپزشکی عمومی شدم. پس از این که در سال ۱۳۷۹ دکترای عمومی دندانپزشکی خود را با معدل عالی اخذ نمودم در حدود سه سال افتخار خدمت به هموطنان خود در مناطق محروم کشور را داشتم و در سال ۱۳۸۲ تصمیم به گرفتن دکتری تخصصی در این رشته کردم و در همین سال در رشته تخصصی ارتودنسی دپارتمان ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی تبریز فبول شدم و در سال ١٣٨۶ با نمره علی از آنجا فارغ التحصیل شدم. در همین سال توانستم آزمون بورد تخصصی ارتودنسی را نیز با موفقیت بگذرانم و سپس با دایر کردن مطب شخصی خود خدمات دندانپزشکی را به بیماران خود ارائه می دهم. در سال ١٣٩٢ درامتحان پذیرش دوره فلوشیپ فوق تخصصی ارتوسرجری و سندرومهای کرانیوفاشیال دپارتمان ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی قبول شدم و در سال ١٣٩۴ و بعد از بدست اوردن دانش علمی لازم از استادان گرانقدر و حاذق در این رشته فارغ التحصیل شد. هم اکنون به عنوان عضو هیئت علمی انجمن ارتودنسی ایران انتخاب شدم و همچنین یک دوره به عنوان بازرس انجمن ارتودنتیست های ایران همکاری کردم.
ارتودنسی را به عنوان درست کردن ارتباط میان دندان ها و فک و در واقع ردیف کردن و صاف کردن دندان ها و انتظام ترتیب قرار گیری دندان ها و فک می دانند. فایده ارتودنسی در کیفیت بهتر غذا خوردن و نیز تاثیر مهم آن بر صحبت کردن و علاوه بر آن تاثیر مهمش بر زیبایی صورت است. همچنین فایده دیگر آن افزایش طول عمر در دندان ها است. زمانی که دندان ها مرتب باشد نیرو در تمامی سمت های دندان به صورت برابر پخش می وشد و فشار بر ریشه دندان ها کم می شود. حتی ارتودنسی در تمیز کردن و بهداشت صیحیح دندان ها بسیار موثر واقع می افتد.
ما در مطب شخصی خود تمام توصیه های لازم را به بیماران در جهت اعمال یک روش درمانی خوب ارائه می دهیم و سعی می کنیم با صدق گفتار خود مزیت ها و نقاط منفی در هر روش را برای بیماران توضیح دهیم تا آن ها بتوانند روش درمانی خود را با مشورت ما انتخاب نمایند. همچنین نکات بهداشتی در مطب به بهترین نحو صورت می پذیرد و با کادر درمانی خوب هر گونه استرس و نگرانی در مورد درمان خود را از میان بردارند.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشگکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی کلمات کلیدی: دکتر فاضل فیروزی ، دندانپزشک، دکتر فاضل فیروزی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن منظم کردن دندان ها، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر فاضل فیروزی استاد دانشگاه، دکتر فاضل فیروزی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر فاضل فیروزی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
تصویر
دکتر فاضل فیروزی
ارتودنسی
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر