منو
X

تصویر
دکتر فائزه پسران حاج عباس
جراحی دندان
(19)
آمار این متخصص
(19) رای
100%

دقت

86%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

100%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فائزه پسران حاج عباس متخصص درمان و جراحی ریشه دندان دارای بورد تخصصی اندودانتیکس می باشم. بنده در کنکور سراسری سال ۱۳۷۹ رتبه ۲۷ بدست آوردم و توانستم در دانشکده دندان پزشکی دانشگاه تهران تحصیلات دکترای عمومی خود را آغاز نمایم. بنده در سال ۱۳۹۱ توانستم بورد تخصصی خود را در رشته ذکر شده با موفقیت سپری نمایم و در سال ۱۳۹۶ به عنوان دندان پزشک نمونه در شهر دماوند معرفی شوم.
برای داشتن دندان هایی سالم می بایست موارد زیر را رعایت نماییم: حفظ بهداشت دهان و دندان، مصرف شکر و یا غذا های دارای شکر را به حداقل برسانیم و ترک کردن سیگار. عوامل بسیاری در صدمه رساندن به ریشه دندان موثر است و سبب می شود ترمیم پوسیدگی های دندان به تاخیر بیفتد و بیشتر شدن خود این پوسیدگی سبب میسر شدن راه نفوذ میکروب و باکتری ها به ریشه دندان می شود. اما راه های دیگری در نفوذ باکتری و میکروب ها نش اساسی دارند مانند ضربه خوردن دندان حتی مثل ضربه قاشق و تخمه خوردن، پرکردگی های وسیع ، شکستگی و ترک دندان و بیماری های لثه نقش مهمی دارند. در حالتی که لثه باعث صدمه رساندن به ریشه دندان شود در چنین درمانی درمان ریشه دندان با درمان لثه انجام می شود.
در وجود عفونت های دندانی نشانه های متعددی وجود دارد مانند: ورم صورت، تیره شدن رنگ دندان، درد در زمان جویدن و یا گاز زدن، درد در هنگام خوردن نوشیدنی های سرد و گرم، لق شدن دندان، ترشح چرک از دندان آسیب دیده و نیز ایجاد آبسه در انتهای ریشه می باشد.
گاهی اتفاق می افتد که حتی عمل عصب کشی دندان انجام می شود اما دندان دچار عفونت شود این به این علت می باشد که عصب کشی ناقص صورت گرفته است و باکتری ها و میکروب ها راه نفوذ به درون ریشه را دوباره پیدا کرده اند و در آن ناحیه دوباره پخش بشوند و عفونت را دوباره بوجود آورند. بعد از عصب کشی ممکن است دندان دچار عفونت شود و این به دلایل زیر اتفاق می افتد : عصب کشی ناقص انجام شده است که باکتری ها توانسته اند از ترمیم عبور کرده و به لایه های داخلی دندان نفوذ کنند و در آن ناحیه پخش شوند و ایجاد عفونت کنند.
با توجه به پیشرفت های روزافزون علم دندانپزشکی همه درمان های انجام شده در این مرکز بر اساس آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا توسط بنده و همکارانم در مطب انجام می شود.

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی و درمان ریشه
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر فائزه پسران حاج عباس متخصص متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان (اندودنتیست) (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی و درمان ریشه.  
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • جراحی دهان و دندان
تصویر
دکتر فائزه پسران حاج عباس
جراحی دندان
(19)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر