منو
X

تصویر
دکتر فائزه ابوالقاسم زاده آهنگر
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر فائزه ابوالقاسم زاده آهنگر متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده دارای بورد تخصصی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی می باشم. بنده توانستم دکترای عمومی دندان پزشکی خود را پس از طی کردن شش سال با موفقیت به اتمام برسانم و سپس با قبولی در آزمون تخصصی رشته ترمیمی و زیبایی و بنا به علاقه خود وارد دوره بورد تخصصی ترمیمی و زیبایی شدم و این دوره را با موفقیت در سال ۱۳۹۱به اتمام برسانم. بنده در حال حاضر به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل مشغول به فعالیت می باشم و همیشه در تلاش بوده ام که فضای کاری خود را محدود به امر درمان نکنم و با قرار گرفتن در فضای اکادمیک دانشگاه و انجام پژوهش های مختلف سعی در بروز رسانی علم خود و انتقال آن به دانشجویان خود هستم. بنده در حال حاضر عضو انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران می باشم و به عنوان سخنران و برگزار کننده ورک شاپ ها مختلف و کارگاه های عملی و آموزشی و شرکت در کنگره های سراسری انجمن دندان پزشکان عمومی و انجمن متخصصین ترمیمی فعالیت های پژوهشی خود را ادامه می دهم. بنده همیشه سعی خود را بر آن داشته ام که با استفاده از فضای مناسب و بسیار ارام در مطب شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با به کار بردن تکنولوژی های نوین روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده در کلینیک خود انواع خدمات درمانی ترمیمی و زیبایی مانند ترمیم و بازسازی تاج دندان ها، ترمیم های زیبایی، روکش های تمام سرامیک، لمینیت، بلیچینگ، ونیر های کامپوزیتی و … را انجام می دهم. امیدوارم با کمک و یاری سایر اعضا و همکاران کلینیک ارائه دهنده ی بهترین خدمات بوده و لبخند زیبایی را برایتان به ارمغان آوریم. در اینجا قصد دارم در ارتباط با درمان زیبایی دندان با روکش دندان توضیحاتی ارائه دهم.
زیبایی دندان با روکش دندان: روکش کردن دندان ها سبب ایجاد زیبایی در دندان ها و نیز افزایش استحکام و قدرت دندان ها می شود. روکش از ساختار دندان باقی مانده محافظت و قدرت و استحکام دوباره دندان را بازیابی می کند. مواردی که در آن از روکش دندان ها استفاده می شود شامل: روکش در مورد شکستگی ها، پوسیدگی های شدید، پوشش دندانی که مورد عصب کشی واقع شده، دندان ترمیم شده یا پر شده و نیز در مواردی که تاج دندان تخریب شده باشد و … . زمانی که دندان ها روکش شوند ظاهر آن ها زیبا تر می شود و در نتیجه زیبایی در لبخند چهره ایجاد می شود. نحوه روکش گذاری بدین صورت است که نخست پوسیدگی در دندان برداشته می شود و سپس برای روکش دندان قالب گیری انجام می شود و در نهایت نصب ان بر روی دندان اعمال می شود. با روکش کردن، دندان به شکل و حالت اولیه خود باز می گردد و نیز عملکرد اولیه خود را با قدرت ادامه می دهد. روکش های دندانی نیز در دو نوع مختلف فلزی و سرامیکی وجود دارد که هر کدام در مورادی از آن ها استفاده می شود. یکی از فواید روکش های سرامیکی ظاهر طبیعی آن می باشد که زیبایی دندان ها بدین شکل بدست می آید. در مواردی نیز در روکش سرامیکی از فلز جهت افزایش خاصیت آن و بالا بردن مقاوت روکش از آن استفاده می گردد. روکش های زیرکونیا به عنوان نسل جدیدی از روکش های دندانی به حساب می آیند که دارای بیشترین استحکام و مقاومت و جزء زیبا ترین روکش های دندانی محسوب می شوند. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب اینجانب مراجعه فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر فائزه ابوالقاسم زاده آهنگر متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه 3 تا 9 عصر
تصویر
دکتر فائزه ابوالقاسم زاده آهنگر
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر