منو
X

تصویر
دکتر غلامحسین رمضانی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر غلامحسین رمضانی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده در حال حاضر به عنوان استاد داشنگاه علوم پزشکی در دانشکده دندان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تدریس و پرورش دانشجویان رشته دندان پزشکی می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با پیشگیری و درمان آبسه دندان شیری در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم.
پیشگیری و درمان آبسه دندان شیری: چه فعالیت هایی و اقداماتی انجام دهیم تا از ایجاد آبسه پیشگیری کینم و در صورت ایجاد آبسه چگونه آن را درمان کنیم: مراجعات پی در پی به دندان پزشک متخصص کودکان تا پیش از یک سالگی کودک و انجام توصیه هایی که دندان پزشک متخصص به والدین ارائه می دهد از بروز مشکلات و پوسیدگی های دندانی برای کودکان جلوگیری به عمل می آورد. در ارتباط با درمان عفونت و ایجاد و بروز آبسه در دندان های شیری به شرایط مختلف بیمار بستگی دارد و این موضوع شامل تجویز آنتی بیوتیک، درمان دندان ها به صورت عصب کشی دندان شیری و در برخی موارد کشیدن دندان ها می باشد. پس از این که دندان شیری عصب کشی شد دندان ترمیم می گردد. برای پر کردن دندان های جلویی از مواد سفید رنگ و همرنگ دندان استفاده می شود. اما برای دندان های آسیا که به استحکام بیشتری نیاز دارند برای ترمیم آن ها از موادی که از جنس استیل است، روکش انجام می شود. روکش دندان ها در همان جلسه رجوع به دندان پزشکی صورت می گیرد و بر خلاف روکش دندان های دائمی که روکش دندان ها نیاز به دو یا سه جلسه جهت قرار گیری دندان دارد، روکش دندان های شیری به صورت پیش ساخته در همان جلسه روی دندان ها قرار می گیرد و به قالب گیری احتیاجی ندارد. روکش دندان های شیری زمانی که ندان می افتد به همراه خود دندان می افتد و بر دندان های داذمی که قصد رویش دارند تاثیری ندارد. در صورتی که عصب کشی دندان شیری مقدور نباشد و یا لازم نباشد در این حالت دندان شیری کشیده می شود. اما با خالی ماندن فضای خالی در دندان ها دندان پزشک متخصص کودکان جهت اجتناب از فضای خالی در دندان های کودکان از فضا نگه دار برای دندان ها استفاده می کند. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های نام برده می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب اینجانب مراجعه فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر غلامحسين رمضانی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر غلامحسین رمضانی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر