منو
X

تصویر
دکتر علی مرسلی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر علی مرسلی متخصص اندودنتیست و ساکن شهر تهران هستم متخصص درمان ریشه دندان (عصب کشی) در تهران و مدرس دانشگاه هستم. من متخصص و جراح درمان ریشه دندان دارای بورد تخصصی اندودانتیکس می باشم. بنده هم چون سایر همکاارانم در حوزه داندانپزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم و بالاخص در حوزه درمان ریشه دندان (اندودنتیست) دارای تخصص می باشم. عصب کِشی دندان یا عصب کُشی دندان (Endodontic therapy) یا درمان کانال ریشه، واژه عامیانه‌ای که برای ترجمه (Root canal therapy) معالجه مجرای ریشه دندان (پالپ) استفاده می‌شود. در اصل بافت همبند داخل دندان که شامل اعصاب هم می باشد هم خارج می‌شود و هم کشته می‌شود. ولی ترجمه درست و علمی این واژه (Root Canal Therapy) “درمان ریشه” است.
بخشی از فعالیت های من در این حوزه را می توانم این گونه شرح دهم:

تخصص من به عنوان یک اندودونتیست (متخصص درمان ریشه) که برای مراجعینم صورت می گیرد:
-عصب کشى (عصب کشى یا روت کانال تراپى یا درمان ریشه)
درمان مجدد (درمان مجدد ریشه دندان)
جراحى ریشه (جراحى انتهاى ریشه دندان)
درمان آبسه(باز کردن آبسه هاى دندانى)
تشخیص درد (تشخیص دردهاى غیر ادنتوژنیک (غیر دندانى) از درد هاى ادنتوژنیک (دندانى))
دندان‌های ضربه خورده (درمان دندان‌هاى ضربه خورده و آسیب دیده قدامى)
ترمیم دندان (ترمیم تاجى دندان هاى تخریب شده بدون روکش)

من در مطب خود سعی بر آن داشته ام تا از بهترین مواد و مرغبوبترین مواد استفاده نموده تا فرآیند درمانی مثمر ثمر و دوام پذیری بیشتر در امتداد کار خود داشته باشم. همچنین در کادر درمانی خود از افراد باتجربه و ماهر در کار که تعلیمات لازم به آن ها داده شده، استفاده شده است.
متخصص درمان ریشه فردی است که می تواند برای شما درمان ریشه دندان که در اصطلاح عام “عصب کشی” نامیده می شود انجام دهد. عصب کشی توسط ما تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد و پروسه ای بدون درد یا با حداقل اذیت است. به شما توصیه می کنیم نگرانی ها، ترس ها، شنیده ها و بدگمانی های خود را در مورد درمان دندانپزشکی با ما در میان بگذارید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندونتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی مدرس دانشگاه
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر دکتر علی مرسلی ، دندانپزشک، دکتر علی مرسلی اندونتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر دکتر علی مرسلی استاد دانشگاه، دکتر علی مرسلی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر دکتر علی مرسلی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر علی مرسلی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر