منو
X

تصویر
دکتر علی سلیمانی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر علی سلیمانی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص کودکان و نوجوانان پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل مشغول به کار درمان هستم و هم اکنون در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم.

در مسیر زندگی هر فردی بی شمار اتفاقات بسیار می افتد که به نظر من نقطه عطف زندگی بنده تدریس در دانشگاه و وقف بخشی از وقت حرفه ای خود در مسیر انجام کار پژوهشی و تحقیقاتی است. کار پژوهشی در مسیر حرفه ای و طبابت بنده کمک بسیار شایان توجهی می کند.

من با معاینه بیماران خود بی شمار سوال پاسخ داده نشده برایم پیش می آید که خواهان رسیدن به جواب آن ها می باشم.

دانشگاه فضایی است که به راحتی می توان در آن به پاسخ دادن این سوالات بپردازم. من با این پیش زمینه و با طرح مسائل پژوهشی به اجام پژوهش های خود می پردازم و پس از رسیدن به جواب قاطعانه و روشن آن ها را تحت عنوان مقاله در مجلات علمی داخلی و یا خارجی به چاپ می رسانم و یا در سمینار های داخلی و یا بین المللی ارائه می دهم.

این سمنیتار ها خود عرصه ای برای اگاهی یافتن از آخرین متد ها و روش های درمان روز دندان پزشکی می باشد و شرکت در آن ها هم چون کلاس درس استادی متبحر فرا تر می رود.

در این مسیر در تلاش هستم که به دانشجویان خود این روحیات را آموزش دهم و آن ها را در این مسیر جذاب و هر چند سخت آشنا سازم. کار دندان پزشکی می بایست با تجهیزات روز دنیا و به روز کار خود را ادامه دهد. در برخی از موارد بدون تجهیزات به روز و دقیق برخی از درمان های دندان پزشکی صورت نمی پذیرد.

بنابراین استفاده از تجهیزات به روز در درمان بیماری ها امری واجب و جدا ناپذیر از درمان بیماری ها می باشد.

اما چنان چه که دندان پزشک از این امر جدا باشد نمی توان نتیجه کار درمانی را به آن صورت که انتظار می رفت انجام داد. در نتیجه مهارت و کار دندان پزشک به عنوان راس یک هرم در نظر گرفته می شود و راس دیگر را تجهیزات و متریالی که در درمان های دندان پزشکی می بینیم از آن یاد می کنیم. من در جلسه اول معاینه با واکاوی و بررسی دقیق مشکل بیمار ابتدا تمامی آنچه که مربوط به اطلاعات بیمار می باشد را برای بیمار تشریح می کنم و فرآیند و پروسه درمان را نیز برای آن ها شرح می دهم تا آن ها کاملا با جزییات مشکل خود و نحوه درمان نیز اشنایی کامل داشته باشند.

من همواره تلاش خود را بر آن داشته ام که با بهره گرفتن از فضای خوب و کاملا آرام و به دور از هر گونه اضطراب و استرس در کلینیک درمانی شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با استفاده از تکنولوژی های جدید روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده در اینجا قصد دارم تا اطلاعاتی در ارتباط با شکست درمان ریشه دندان برای شما عزیزان بیان کنم.
شکست درمان ریشه دندان: یکی از رایج ترین دلایل شکست درمان در ریشه دندان، وجود داشتن کانال اضافه می باشد. در فرآیند دوباره درمان ریشه دندان، دندن مجددا باز می گردد و موادی که جهت پر شدن دندان درون کانال ریشه دندان قرار گرفته بود خارج می گردد.

متخصص درمان ریشه دندان را با دقتی موشکافانه مورد ارزیابی و واکاوی خود قرار می دهد و در این واکاوی وی به دنبال کانال های اضافی احتمالی می گردد.

کانال دندان دوباره فرم دهی و تمیز می گردد و علتی که سبب بوجود آمدن عفونت در درمان ابتدایی ان می شود، مرتفع می گردد و مجددا کانال ریشه دندان پر می شود. در هر روی مطمئنا بهترین گزینه حفاظت کردن از دندان موجود می باشد و در صورتی که درمان دوباره ریشه قابلیت انجام دادن داشته باشد، سبب می گردد که دندان حتی به اندازه طول عمر کارکرد خود را داشته باشد. تکنولوژی های پیشرفته که به طور متداوم در حال آپدیت شدن می باشند، قادر هستند به حفاظت دندان فرد یاری رسانند. تنها آلترناتیو در راستای درمان دوباره ریشه کشیدن دندان است؛

که جایگزین کردن فضای خالی یا بوسیله ایمپلنت و یا بریج انجام می پذیرد که هر دوی این شیوه ها هزینه بیشتری از نگه داشتن دندان موجود می باشد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص درمان ریشه دندان (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر علی سلیمانی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس).
تخصص ها
تصویر
دکتر علی سلیمانی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر