منو
X

تصویر
دکتر علی سجودی خوشابی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر علی سجودی خوشابی در سال ۱۳۸۸ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شدم. سپس در سال ۱۳۸۹ در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادم. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدم. سپس در سال ۱۳۹۲ در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردم و Certificate لیزر دریافت کردم. بنده همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و … آموزش دیده ام و افتخار شاگردی نزد اساتید ذکر شده را داشته ام. در حوزه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده ام و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتم.
در مطب بنده با تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی با مشاوره های لازم به افراد و مراجعه کنندگان حاضر کمک ها و مشورت های لازم در راستای اینتخاب بهترین طرح درمان ترمیمی برای دندان های خود و یا استفاده از هر کدام از تکنیک های دندانی که به بهبود خنده آن ها و زیبایی متاثر از خنده بر چهره کمک می کند، صحبت های لازم به عمل می آید. این توضیحات تا جایی بیان می شود که سعی شود با جزییات لازم و کامل ارائه شود تا آن ها بهترین انتخاب را به عمل آوردند.
– بسیاری از بیماران و کسانی که به کلینیک های درمانی ترمیم و زیبایی مراجع می کنند یکی از درخواست ها و نگرانی های خود را دیده شدن بیش از حد لثه های خود عنوان می کنند که در حین خنده های عمیق بسیار مشاهده می شود و این موضوع آن ها را نگران می کند و گاهی باعث ایجاد حس شرم و خجالت زدگی در آن ها نیز می شود. آن ها برای رفع این مشکل خود تا حد ممکن خنده خود را کنترل می کنند و این حس راحتی و رهایی را از بیماران می گیرد. آن چه در زیبایی لثه به صورت طبیعی و از منظر زیبایی اهمیت دارد این است که فقط ۲ میلی متر از لثه در خنده عمیق در خانم ها زیباست و اگر بیش تر از این حد لثه ها دیده شود با مراجعه به متخصص ترمیم و زیبایی این مشکل را به راحتی می توان رفع و حل کرد. دلیل این مشکل به چند دلیل بستگی دارد و آن : جلو بودن و افتادگی فک بالا، کوتاهی لب بالا، کوتاهی دندان های بالا، ورم لثه، تنفس دهانی، لاغری بیش از حد بافت صورت و بیش فعالی عضلات مربوط به خنده می تواند عامل آن باشد که هر کدام از این عوامل راه حل های مخصوص خود را دارند که با مشورت و مراجعه به یک متخصص ترمیم و زیبایی می تواند زیبایی لثه و لبخند های ایده آل را برای شما ایجاد کند.
ایمپلنت دندان استوانه ای تیتانیومی است که به نحوی جایگزین دندان می شود و به صورت یک دندان ثابت و همیشگی در دندان باقی می ماند. جراحی ایمپلنت با روش های متعددی انجام می شود،یکی از این روش ها ایمپلنت با لیزر است که در این روش آسیب کمتری به بافت نرم و سخت می رساند و مزیت دیگر آن این است که ایمپلنت بدون درد و خونریزی می باشد. هنگامی که فردی دندان های خود را به هر نحوی از دست می دهد باعث می شود زیبایی دندان های خود را علی الخصوص در زمان خنده و صحبت کردن تاثیرات منفی خود را بر جای میگذارد. علاوه بر این که ما در هنگام جویدن غذا با مشکل ممکن است روبرو شویم یا حتی فقدان یک دندان در دهان مان ممکن است نظم دیگر دندان ها تحت الشعاع خود قرار دهد بنابراین با کاشت دندان می توان این مشکل را به راحتی برطرف کرد که خود فوایدی چون حفظ استخوان فک و از دست دادن استخوان دندان نیز پیشگیری می شود. عوامل مختلفی سبب از دست رفتن دندان می شود شامل:
• پوسیدگی دندان
• شکست کانال ریشه
• بیماری لثه (پریودنتیت)
• تروما به دهان (آسیب دندان)
• سایش بیش از حد
• نقص مادرزادی و …
ما در موارد زیر می توانیم از ایمپلنت دندان استفاده کنیم: زمانی که یک سمت دندان طبیعی باشد و یک یا تعداد بیشتری از یک دندان از انتهای هر قوس دندان از بین رفته باشد ، زمانی که در یک یا هر دو تا فک تمام دندان های ازبین رفته باشند ، زمانی که فاصله بین دندان های جلو در اثر از میان رفتن یک دندان در صورتی که دندان های کناری آن طبیعی هستند ، در صورتی که در اثر از بین رفتن یک یا تعداد بیشتری از یک دندان به خاطر فاصله زیاد میان آن ها دندان های مجاورش طبیعی باشند .
در تخصص ترمیم و زیبایی این اصلاحات و اقدامات جهت داشتن دندان های زیبا صورت می گیرد که شامل: تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ ها، بستن فاصله میان دندان‌ ها، اصلاح بایت، روشن کردن و یا سفید کردن دندان ‌های زرد و بد رنگ شده، ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب ‌پر شدن دندان ‌ها ، جایگزینی دندان غائب، جایگزینی درمان ‌ها و ترمیم‌ های قدیمی و نا زیبا. در واقع همان گونه که از این توضیحات بر آمده است این درمان ها هر گونه نقص در طرح لبخند و یا بد رنگی در دندان ها را اصلاح کرده و حتی فاصله ای که میان دندان ها ایجاد می وشد و یا دندان های غائب سبب زشتی در دندان ها شده اند، بهبود می بخشد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ایمپلنت و زیبایی
  • دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی تهران
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر علی سجودی ، دندانپزشک، دکتر علی سجودی متخصص ایمپلنت و زیبایی ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر علی سجودی استاد دانشگاه، دکتر علی سجودی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر علی سجودی متخصص ایمپلنت و زیبایی.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر علی سجودی خوشابی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر