منو
X

تصویر
دکتر عطیه ملک محمدی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر عطیه ملک محمدی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با حضور والدین مطب دندان پزشکی کودکان را به والدین گرامی ارائه دهم.
یکی دیگر از روش های ترک کردن این عادت روش یادگیری می باشد و این روش برای کودکانی که علاقه مند به ترک این عادت هستند اما در این راه نیاز به یاری والدین و دیگر افرار دارند. زمانی که کودک عواقب ناشی از این عادت را یاد بگیر و متوجه این موضوع شود در زمان انجام عادت با یادآوری سخنان والدین خود در تلاش برای ترک آن نیز بر می آید. هم چنین راه کار هایی مانند این که دور انگشتی که می مکد را نوار چسب و یا علامتی زد که اگر به این کار روی آورد فورا مکیدن انگشت خود را رها کند. راه های دیگری که والدین می توانند آن را در تظر بگیرند از طریق تشویق کردن کودک با هدیه است که اگر این کار را ترک کرد هدیه ای برای او بخرند و یا اگر هر روزی که این کار را انجام نداد به عنوان تشویق برای فرزندشان هدیه ای کوچک تهیه کنند. اما اگر والدین با تلاش خود نتوانستند این عادت را از سر کودک خود بیندازند می بایست با مراجعه به دندانپزشک از وسیله های خاصی که این عادت را از سر کودک می اندازد استفاده کند.
تا وقتی که کودک متوجه این موضوع نشود که مکیدن عادتی نا درست در سن های بالاتر است وی به این کار خود ادامه خواهد داد. بهترین و راحت ترین روش برای ترک این عادت در کودکان گفت و گوی میان والدین با کودک خود است و در آن والدین می بایست از نگرانی خود برای این عادت و ثمرات انگشت مکیدن برای کودک خود صحبت کنند. زمانی که با کودک خود با زبانی همه فهم و گیرا در ارتباط با این مشکل صحبت کنید بسیار ماندگار و عملی تر می شود و همچنین آسیب های روانی نیز برای کودکتان ایجاد نخواهد داشت. گفت و گوی مسالمت آمیز والدین با کودک بهترین و تاثیر گذارترین روش در ترک این عادت می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر عطیه ملک محمدی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر عطیه ملک محمدی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر