منو
X

تصویر
دکتر شهرزاد طاهری
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر شهرزاد طاهری متخصص دندان پزشکی پروتز های دندانی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. بنده در سال ۱۳۸۴ تحصیلات متوسطه خود را از دبیرستان نمونه دولتی به اتمام رساندم و با کسب رتبه عالی در رشته دندان پزشکی در سال ۱۳۸۴ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شدم. سپس دکترای عمومی خود را از دانشکده دندان پزشکی دانشگاه کرمان در سال ۱۳۹۰ اخذ کردم و بلافاصله در سال ۱۳۹۰ با کسب رتبه دوم در کنکور دوره تخصص، دوره تخصص خود را در رشته پروتز های دندانی آغاز کردم و بورد تخصصی خود را در سال ۱۳۹۴ به اتمام رسانیدم. در سال ۱۳۹۴ به عنوان استادیار دندان پزشکی گروه پروتز های دندانی در دانشکده کرمان مشغول به فعالیت شدم. بنده مقالات بسیاری در حوزه تخصصی رشته خود در مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی ارائه داده ام. علاقه بنده به کار تدریس از علاقه خود نشأت می گیرد و تلاش کردم بعد از تمام شدن تحصیلات خود کار تدریس و پژوهش را قطع نکنم و بیش تر از قبل آن را ادامه دهم و در این رهگذر در کنار کار های دانشگاهی خود کار طبابت را نیز انجام دهم و در خدمت مراجعین محترم باشم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر که درج شده است با من در تماس باشید. من و همکارانم نهایت سعی خود را در جهت بهبود حال شما و ارائه بهترین نتیجه درمانی برای شما عزیزان انجام می دهیم. امید است لبخند رضایت همیشه بر لبان زیبای شما بنشیند.
پروتز دندان همان دندان مصنوعی می باشد که جهت جایگذاری دندن های ازد دست رفته کاربرد دارد. پروتز های دندانی انواع مختلفی دارند از روکش های ساده در جهت ترمیم یک دندان گرفته تا پروتز های کامل دندان که با عنوان دندان مصنوعی شناخته می شوند که از مهم ترین پروتز های دندانی محسوب می شوند. دندان پزشکان به علت های زیبایی و نیز پزشکی استفاده از پروتز های دندانی را تجویز و توصیه می کنند. در خصوص پروتز های دندانی باید گفت که سه نوع پروتز دندان در حال حاضر وجود دارد که عبارت است از: پروتز دندان متحرک، پروتز دندان ثابت و ایمپلنت دندان. پروتز های ثابت به صورت ثابت همان طور که از اسمش بر می آید به دندان ها متصل می شود و در میان بیشتر مردم پروتز دندان ثابت به عنوان روکش دندان مرسوم و معمول می باشد. پروتز دندانی متحرک نوعی از پروتز می باشند که امکان برداشتن و قرار دادن آن ها می باشد و در بعضی مواقع جهت جایگزین کردن دندان های از دست رفته استفاده می شود و در این موراد احتمالا امکان استفاده از پروتز های دندانی ثابت وجود ندارد و افراد به استفاده از این پروتز ها راهنمایی می شوند.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر شهرزاد طاهری متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی پروتز های دندانی.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر شهرزاد طاهری
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر