منو
X

تصویر
دکتر سینا شیرکوند
جراحی دندان
(66)
آمار این متخصص
(66) رای
94%

دقت

89%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

100%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سینا شیرکوند متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بنده به صورت موازی به کار طبابت مشغول می باشم. این دو همواره در یک راستا قرار دارند و افت و خیز در هر دو کار بر روی همدیگر تاثیر گذار می باشد. من با کار پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه و انجام پروژه های تحقیقی دانشگاه به نتایج جدید از مطالعات جدید می رسم و این نتایج را در تلاش هستم که در کار های دمانی خود نیز به کار بندم. بنده همچینن با شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها و رائه سخنرانی های خود و بهره گیری از سخنرانی ها و مقالات دیگر اساتید این حوزه در این مسیر گامی فراتر می روم و در تلاش خواهم بود که نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را نیز به دانشجویان خود آموزش دهم زیرا آینده علم دندان پزشکی به تلاش ها و یادگیری صحیح امروز آن ها وابسته است. درمان ریشه دندان در برخی از موارد به عنوان درمانی پیچیده محسوب می گرددو به همین خاطر نیاز به به کار گیری از تجهیزات به روز در این زمینه دادر. در برخی از درمان ها که با چشم مسلح دیده نمی شود نیاز است تا با میکروسکوپ ها و تجهیزاتی که در سال های اخیر در درمان دندان پزشکی وارد گشته است درمان را به بهترین نحو انجام داد. بنابراین استفاده از تجهیزات روز در درمان دندان پزشکی بخشی از کار درمانی امروزه را تشکیل می دهد و بدون آن ها چه بسا برخی از درمان ها در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد. با شناخت تجهیزات به روز در درمان ریشه دندان و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ریشه دندان تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ریشه دندان می باشد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم. شما عزیزان با مراجعه به اندودنتیکس می توانید دندان های سالم و زندکی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با اقدامات لازم برای شکستگی ‌های دندان برای شما بزرگواران ارائه دهم.
زمانی که دندانم دچار شکستگی شد چه اقدامی می بایست انجام دهم؟ اکثر شکستگی ‌های دندان از نوع شکستگی ریشه نمی باشد. در اکثر مورد ها چنین شکستگی‌هایی در حوزه تاج بالای لثه رخ می دهد که هر چند در بیشتر موارد با درمان پر کردن دندان، روکش و حتی با جراحی لثه یعنی افزایش طول تاج دندان با همراهی این درمان ‌ها، می توان دندان را حفظ کرد. صحیح ترین عملکردی را که در برابر شکستگی دندان می توانید آن را انجام دهید اجتناب از فشار بیشتر به دندان می باشد و سعی کنید در سریع رین زمان ممکن به دندان پزشک مراجعه نمایید. در صورتی که به هر دلیلی که یاد شده است که دندان شما قابلیت نگهداری را ندارد و می بایست آن را کشید، در سریع ترین زمان ممکن بهتر می باشد که به کشیدن دندان اقدام نمایید. زیرا با گذر زمان و اتلاف وقت در راستای کشیدن دندان و خراب شدن بیشتر تاج دندان، هم کشیدن دندان با سختی بیشتری مواجه می شود و هم امکان بوجود آمدن عفونت و ابسه دندانی بیشتر می شود. در صورتی‌که امکان واقع شدن ایمپلنت به‌ جای دندان کشیده شده مهیا شود، در مورد هایی امکان دارد دندان کشیده شده با ایمپلنت دندانی که گزینه ای بسیار مناسب است جایگزین گردد. آیا شکسته شدن دندان قابلیت ‌پیشگیری دارد؟ احتمال شکسته گشتن دندان عصب‌ کشی شده با پر کردن استاندارد دندان و روکش دندان تا مقدار زیادی امکان دارد کم شود اما به‌ صورت کامل قابل‌ پیگیری نمی باشد. در مواقعی در میان جلسات درمان دندان ‌پزشک دیواره‌ های نازک دندان فرد را کوتاه می ‌کند و این عمل را دندان پزشک از ان روی انجام می دهد که حوادثی مانند شکستگی در بخش های تاج یا ریشه دندان را کاهش دهد. به صورت کلی در دندان‌ های ضعیف و تخریب ‌شده، روکش دندان قادر است تا میزانی از دندان فرد در مقابل شکستگی‌ ها ایستادگی کند. اگر چه که روکش‌ ها به طور کامل و صد در صد جلوگیری از شکستگی‌ ها را تضمین نمی کند. تغییر دادن عادت های غذایی و روزمره همانند جویدن اجسام بسیار سفت یا بهره گیری از دندان‌ ها در جهت باز کردن، بریدن و … قادر است احتمال شکستگی ناگهانی را کم دهد. محافظت نمودن در مقابل ضربه (بهره گیری از محافظ در ورزش ‌های رزمی) هم به جلوگیری از شکستگی ‌های کلی دندان یاری رسانی می کند. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سینا شیرکوند متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس).  
تخصص ها
  • جراحی دهان و دندان
قرار ملاقات
شنبه یکشنبه چهارشنبه ساعت 11 تا 4 عصر
تصویر
دکتر سینا شیرکوند
جراحی دندان
(66)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر