منو
X

تصویر
دکتر سیف الله همت
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سیف الله همت متخصص دندان پزشکی جراحی فک و صورت و زیبایی می باشم. بنده دارای بورد تخصصی جراحی فک و صورت و زیبایی می باشم. در حال حاضر به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه به فعالیت در امر آموزش و پژوهش مشغول می باشم تا در این رهگذر هم بتوانم تجربیات خود را در اختیار دانشجویان گرانقدر بگذرام و هم با پژوهش های بیشتر بر تجربه و علم خود در کار طبابت بیافزایم. بنده در زمینه تخصص خود یعنی جراحی فک و پیوند استخوان پیش از ایمپلنت تألیف کتاب کرده ام. همچنین در همین زمینه جراحی فک و صورت و زیبایی دارای مقالات بین المللی مختلف می باشم و ارائه دهنده مقاله در کنگره بین المللی جراحی فک و صورت شیلی در سال ۲۰۱۱را در کارنامه پزوهشی خود دارم. علاوه بر آن ارائه دهنده مقاله در کنگره بین المللی جراحی فک و صورت ترکیه در سال۲۰۱۱، سخنران و ارائه دهنده مقاله در کنگره بین المللی جراحی فک و صورت تهران در سال های ۱۳۸۷، ۱۳۸۸و۱۳۹۱ از دیگر فعالیت های پژوهشی بنده می باشد. بنده تلاش کرده ام تا با سپری نمودن دوره های محتلف در زمینه فیلد تخصصی خود علم خود را در رشته خود بالا ببرم و در این راستا دارای گواهینامه انجام مزوتراپی در صورت از انجمن جراحان، دارای گواهینامه انجام PRP از انجمن جراحان می باشم. در حال حاضر بنده عضو انجمن جراحان فک و صورت ایران و آمریکا می باشم.
بنده در مطب شخصی خود اعمال زیبایی تخصصی زیر را انجام می دهم که شامل: جراحی های زیبایی فک و چانه و برقرار کردن تناسب میان صورت، جراحی قرار دادن پروتز در قسمت های مختلف صورت ( چانه ، گونه ، زاویه فک و …)
اعمال درمانی تخصصی که در مطب انجام می دهم شامل: درمان شکستگی های صورت ، کاسه چشم و فکین • انجام دادن ایمپلنت یا کاشت دندان و جراحی های پیچیده استخوان پیش از قرار دادن ایمپلنت ، انجام پیوند استخوان در فک ها ،جراحی خارج کردن دندان های نهفته در فک ها ، اصلاح نواقص مادر زادی فک و صورت نظیر شکاف لب و کام و اختلالات مادرزادی فک ها • جراحی تومور های ناحیه فک و صورت. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مطب شخصی بنده در ارتباط باشید. بنده و تمامی همکارانم در کلینیک تخصصی خود با ایجاد محیطی امن و آرامش بخش بدون هیچ گونه استرس آماده ارائه بهترین خدمات دندان پزشکی و زیبایی برای شما عزیزان می باشیم.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی جراحی فک و صورت و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سیف الله همت متخصص دندانپزشکی جراحی فک و صورت و زیبایی (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراحی فک و صورت و زیبایی.  
تخصص ها
تصویر
دکتر سیف الله همت
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر