منو
X

تصویر
دکتر سید محمد حسینی خواه
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سید محمد حسینی خواه هستم که از زمانی که دوران دوره راهنمایی،دبیرستان و پیش دانشگاهی در مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) با موفقیت و نیز با کسب رتبه ممتاز به اتمام رساندم، با تلاش بسیار توانستم در کنکور سراسری در رشته دندانپزشکی قبول شوم و سپس در سال ۱۳۷۲ دکترای عمومی رشته دندانپزشکی را با موفقیت تمام کنم. سپس با یک وقفه ای چند ساله توانستم دوره تخصصی دندانپزشکی را در رشته ارتودنسی شروع کردم و این دوره را نیز در حدود سال ۱۳۷۹ توانستم دوره بورد تخصصی ارتودنسی را با موفقیت اخذ نمایم. بنده رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی را در سال ۱۳۷۹ کسب کردم. بنده به طور اختصاصی در زمینه ارتودنسی و ناهنجاری های دهان و فک، ارتودنسی کودکان، و بزرگسالان با به روز ترین و پیشرفته ترین وسایل حال حاضر و نیز با روش های جدید کار می کنم. بنده در حال حاضر عضو انجمن انتودنتیست های آمریکا می باشم و به مدت حدود ۵ سال به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه یزد مشغول به امر تدریس و فعالیت های علمی- پژوهشی بودم.
شما با مراجعه به کلینیک تخصصی ارتودنسی بنده در راستای درمان ناهنجاری دهان و دندان و زیبایی لبخند خود می توانید به صورت رایگان با مشاوره بنده و کادر مجرب کلینیک بنده ویزیت شوید و جهت شروع دوره درمان ارتودنسی مشاوره داشته باشید. بنده و تیم مجرب همراه خود همواره در تلاش هستیم تا با پیگیری و اجرای درمان منظم مسیر درمانی شما در راستای رسیدن به زیبایی و سلامت دندان هایتان هموار کنیم. که البته این همراهی مراحلی از جمله از زمان مراجعه بیمار به کلینیک سپس گرفتن مشاوره برای آغاز دوره درمان ارتودنسی خود شروع می‌شود و تا پایان دوره ارتودنسی و پیگیری های لازم و رسیدن به نتیجه دلخواه و البته مطلوب بیمار ادامه خواهد داشت. بنده با داشتن ۲۰ سال سابقه تخصصی در انجام درمان ارتودنسی و درمان کردن بیماران متعدد در این زمینه همیشه سعی کرده ام طی کردن این دوره درمانی را همراه با راحتی و رضایت بیمار مد نظر قرار دهم. آنگونه که می دانید درمان ارتودنسی درمانی طولانی و حداقل به دو سال زمان نیازمند است و بسته به ناهنجاری موجود برای بیمار زمان این دوره متفاوت می‌باشد. بنابراین طی کردن دوره‌ی درمان ارتودنسی و بحاصل آمدن نتیجه دلخواه و مطلوب بیمار نیاز جدی به تعامل بیمار و دندانپزشک متخصص خود دارد. این نکته ملزوم است که اجرای توصیه‌ های متخصص ارتودنسی در راستای رعایت کردن بهداشت دهان و دندان در طی دوره ارتودنسی و نیز رعایت مسائلی مانند تغذیه در طول این دوره بسیار دارای اهمیت است و مستقیما در درمان شما سهم بسزایی دارد. هرچند تمامی این موارد در طی هر جلسه و نیز در ابتدا در جلسه مشاوره به بیمار گوشزد و یاداوری خواهد شد. امید است تا با انجام درمان خود لبخند رضایت مندی و زیبایی را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر سید محمد حسینی خواه ، دندانپزشک، دکتر سید محمد حسینی خواه متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر سید محمد حسینی خواه استاد دانشگاه، دکتر سید محمد حسینی خواه هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر سید محمد حسینی خواه متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
تصویر
دکتر سید محمد حسینی خواه
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر