منو
X

تصویر
دکتر سید محمد حسینیان
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سید محمد حسینیان متخصص جراحی و درمان ریشه دندان (اندودنتیست) می باشم. بنده در سال ۱۳۷۵ با ورود به دوره دکترای عمومی خود از دانشگاه آزاد اسلامی تهران در رشته دندانپزشکی وارد گشتم و این دوره را در سال ۱۳۸۱ کسب کردم و دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۸۶ کسب کردم. من دوره تکمیلی ایمپلنت خود را از مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت و سپری نمودم. بنده در حدود ۱۷سال سابقه فعالیت در مطب خصوصی و مراکز دولتی از جمله بیمارستان شرکت نفت مرکزی، بیمارستان بقیه الله، بیمارستان بانک ملی، بیمارستان چمران تهران، کلینیک دندانپزشکی گاندی، کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان مرکزی، کلینیک دندانپزشکی نیاوران و بسیاری از مراکز درمانی دیگر همکاری نموده ام. بنده علاوه بر کار طبابت به امر تالیف و ترجمه کتاب های نمونه سوالات دندانپزشکی و به عنوان طراح سوالات آزمون های دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی مشغول بوده ام.
در داخل دهان ما کیست بوجود می آید کیست حفره ای است که می تواند در هر جایی از داخل بدن و یا روی سطح پوست نیز ایجاد شود. کیست می تواند توسط مایع یا چرک پر شده و هم چون توده ای سفت حس شود. سلول هایی که بخش لایه بیرونی این کیست را متشکل هستند به صورت غیر عادی عمل می کنند و با دیگر سلول های اطراف خود متفاوت می باشند. گاهی اوقات کیست ها در ارتابط با سرطان و یا بر اثر سرطان ایجاد می شوند اما این نکته را باید بداینم که هر کیستی سرطانی نمی باشد. زیرا کیست به دلیل بسته بودنش جدا از تومور می باشد. ی کآبسه پر از عفونت چرکی در بدن می باشد. این ابسه معمولا به خاطر باکتری ها ایجاد می شود اما می تواند به دلایل ویروس ها و انگل ها و یا دیگر اجسام بلعیده شده نیز ایجاد شود. در زمانی که سیستم ایمنی بدن با عفونت مبارزهمی کند چرک بوجود می آید. اما میان آبسه و کیست تفاوت هایی وجود دارد که به این شرح می باشد: کیست بسیار به آرامی شروع به رشد کردن می کند و تا زمانی که کیست بزرگ و بزرگتر نشود دردناک نمی باشد اما آبسه دردناک و ملتهب می باشد و خود این عفونت سبب علائم دیگری در بدن می تواند شود. در زمان هایی که کیستی که قبلا بوجود آمده است عفونت کند به آبسه تبدیل می شود اما خود ابسه امکان دارد که خود به خود ایجاد شود و لزوما از تبدیل کیست عفونی ایجاد نمی شود. حال که این توضیحات را در ارتباط با کیست دادم می خواهم در مورد کیست دندان توضیحاتی ارائه دهم. کیست دندانی یک کیسه بسته است که در اطراف دندان رشد می کند. کیست های دندانی به طور معمول در اطراف تاج دندان و یا ریشه دندان های مرده و پوسیده رشد خود را ایجاد و آغاز می کنند. در صورتی که این مورد عفونی شود، کیست دندانی به یک آبسه تبدیل می شود. کیست های دندانی می توانند کوچک و بدون علامت باقی بمانند. هنگامی که کیست شروع به رشد کردن کند با فشاری که بر دندان و لثه ها ایجاد و وارد می آورد درد را بوجود می آورند. آبسه دندانی یک نوع عفونت شدید می باشد که ملتهب و بسیار دردناک می شود. در مواقعی باکتری که عفونت را ایجاد کرده است باعث ایجاد طعم ناخوشی در دهان فرد می شود. آبسه دندان می بایست بوسیله یک دندانپزشک درمان شود اما با این حال بعضی درمان های خانگی می توانند سبب رهایی از ناراحتی هایی شوند که به وسیله این عفونت ایجاد شده است.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر سید محمد حسینیان متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • جراحی دهان و دندان
تصویر
دکتر سید محمد حسینیان
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر