منو
X

تصویر
دکتر سید زهیر موسوی مهر
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سید زهیر موسوی مهر متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بار علمی در تدریس کردن دانشگاه اهمیت بسیار بالایی دارد. این مهم تنها با پژوهش و تحقیقات جدیدی که ارائه داده می شود ممکن است. بنده تمامی فکر و تلاش خود را در این مسیر انجام می دهم تا بتوانم بار علمی خود را افزایش دهم. بنده با ارائه مقالات در سمینار ها و کنفرانس های علمی و چاپ آن ها در مقالات متعدد خارجی و داخلی همواره سعی کرده ام در این مسیر گام بردارم و با شرکت در این جلسات و اتفاقات علمی مهم بار علمی خود را از طریق همکاران دندان پزشک پژوهشگر خود نیز افزایش دهم. من همواره نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را در تدریس خود به دانشجویان خود یاد داده ام تا آن ها از این طریق با اشنایی کامل از این نتایج بتوانند راه گشای دیگر مشکلات و راه حل هایی برای کار درمانی در دندان پزشکی باشند. بار علمی در ارائه درمان و طبابت بهتر به بیماران خود کمک بسیار زیادی می کند و این مسیر دو سوی یک راه می باشد. وجو تجهیزات دندان پزشکی در کار طبابت امری بسیار مهم و ضروری تلقی می شود. در مورادی در حال حاضر کار درمانی بدون وجود تجهیزات نوین و جدید امکان پذیر نمی باشد و گاهی تشخیص درست بدون تجهیزات جدید ممکن نمی باشد. در نتیجه دندان پزشکی و کار طبابت بسیاری از مسائل در ارائه یک درمان مناسب بر ان تاثیر گذار می باشند و این موضوع در کار درمانی سبب می گردد تا ثمر بخشی درمان دو چندان گردد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با نحوه ساخت دندان مصنوعی برای شما بزرگواران ارائه دهم.
مراقبت‌ها: درست ترین کار این می باشد که در زمان و حین مسواک زدن دندان مصنوعی روی حوله تا شده یا در برابر روشویی پر از آب قرار بگیرید تا زمانی که پروتز مصنوعی دندان از دست شما بیافتد دچار شکستگی نگردد. سعی کنید بهداشت دندان مصنوعی را رعایت کنید و آن را هر روز با مسواک ویژه پروتز دندان مسواک بزنید تا پلاک و ذرات غذا از روی دندان مصنوعی پاک گردد و لکه ‌های دائمی دیگر بر روی پروتز مصنوعی بوجود نیاید. برای این کار هرگز از مسواک سخت بهره برداری نکنید، زیرا امکان دارد دندان مصنوعی صدمه ببیند. دندان‌ های قرار گرفته در زیر گیره‌ های فلزی دندان مصنوعی را با دقت بیشتری تمیز نمایید، زیرا پلاک ‌های گیر افتاده در بخش زیر گیره‌ ها امکان پوسیدگی دندان را بیشتر می کند. مایع دستشویی یا ظرف شویی ملایم هم در جهت پاک نمودن دندان مصنوعی می تواند متناسب باشد. دیگر پاک کننده‌ های خانگی و بسیاری از خمیر دندان ‌ها سطح پروتز را دچار خراشیدگی می کند در نتیجه نمی بایست از آن ها در جهت تمیز کردن دندان مصنوعی بهره ببرید. در صورتی که دندان مصنوعی را مرطوب نگه داری نکنید، به تدریج زمان فرم اصلی خود را از دست می ‌دهد. دندان مصنوعی را شب ‌ها در محلول مخصوص یا آب قرار دهید. اگر چه دندان مصنوعی گیره فلزی داشته باشد، رنگ فلز به علت در تماس قرار گیری متداوم مداوم با محلول کدر می گردد. بهره گیری از دندان مصنوعی به طور کامل مجوزی برای کوتاهی در رعایت بهداشت دهان و دندان نمی باشد. در نتیجه هر روز صبح پیش از قرار دادن دندان مصنوعی در دهان سعی کنید لثه ها، زبان و سقف دهان یا همان کام دهان را با مسواک نرم بزنید تا پلاک برداشته شود و گردش خون در دهان تحریک گردد. رژیم غذایی متعادلی را برای خود انتخاب کنید و با انتخاب کردن مواد مغذی و خوب سلامت دهان خود را حفظ کنید. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سید زهیر موسوی مهر متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت.  
تخصص ها
  • ایمپلنت
قرار ملاقات
شنبه
تصویر
دکتر سید زهیر موسوی مهر
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر