منو
X

تصویر
دکتر سید حسین مرتضوی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سید حسین مرتضوی ساکن در شهر تهران دارای بورد تخصصی جراحی دهان و فک و صورت و ایمپلنت و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش گروه جراحی دهان و فک و صورت بودم و هم اکنون بازنشسته این گروه می باشم.. بنده هم چون سایر همکاارانم در حوزه داندانپزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
جراحی دهان و فک و صورت در حقیقت یک رشته بسیار نزدیک به رشت پزشکی در میان علوم دندانپزشکی می باشد. رشته ای که تخصص خود را وقف در زمینه درمان ناهنجاری های ناحیه فک و صورت متمرکز کرده است. حذف کانون ‌های عفونی فعال و مزمن، خارج کردن دندان ‌های نهفته و یا اضافی، کمک به رویش دندان ‌ها از طریق حذف موانع بافتی و اصلاح روابط استخوانی فک بالا و پایین در کنار جراحی بافت ‌های سرطانی از جمله موارد قابل انجام توسط جراحان فک و صورت است.
به علاوه عواملی هستند که سبب نا هنجاری در قسمت فک و دهان می شوند این عوامل شامل: عوامل ژنتیکی، نقایص مادرزادی، آسیب های وارده به فک و صورت و جراحی ها و… است که ممکن است اشکال های حرکتی، جویدنی و تکلمی ایجاد کنند یا تقارن نسبی صورت را نا متقارن و طول و عرض آن را از حد متعادل خارج کند و این موراد می تواند اثرات منفی بسیاری منفی بر عملکرد و زیبایی این قسمت مهم از بدن بگذارد. جراح فک و صورت می تواند بسیاری از اختلال های ایجاد شده را اصلاح کند.
رشته جراحی فک و صورت از این جهت با سایر رشته ها متمایز است که در حقیقت پیوندی است میان پزشکی و دندانپزشکی. جراحی روی ناحیه فک و صورت از یک طرف نیاز به دانش در مورد اکلوژن و روابط دندانی و فکی و از طرف دیگر نیاز به دانش پزشکی و آشنایی با علوم بیمارستانی دارد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی دهان و فک و صورت و ایمپلنت
  • دانشگاه شهید بهشتی
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی عضو هیئت علمی دانشگاه
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر سید حسین مرتضوی ، دندانپزشک، دکتر سید حسین مرتضوی متخصص جراحی دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر سید حسین مرتضوی استاد دانشگاه، دکتر سید حسین مرتضوی استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر سید حسین مرتضوی متخصص جراحی دهان و فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر سید حسین مرتضوی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر