منو
X

تصویر
دکتر سید احمد رضا هاشمی
ارتودنسی
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
60%

دقت

60%

مفید بودن

80%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

100%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سید احمد رضا هاشمی متخصص زیبایی و ایمپلنتولوژیست هستم. در مطب دندانپزشکی اینجانب متخصص دندانپزشکی ایمپلنت و زیبایی به افراد برای انتخاب بهترین روش ‌های درمان جهت دست یابی به دندان هایی ایده‌آل و دندان های زیبا کمک می‌شود. در واقع بنده همیشه درباره روش‌ های درمان قابل استفاده به افراد اطلاعات لازم را ارائه کرده و با توضیح جزئیات هر یک از این روش‌ ها، به فرد کمک می‌شود از بهترین روش ‌های دندانپزشکی برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود استفاده نمایند. بسیاری از بیماران و کسانی که به کلینیک های درمانی ترمیم و زیبایی مراجع می کنند یکی از درخواست ها و نگرانی های خود را دیده شدن بیش از حد لثه های خود عنوان می کنند که در حین خنده های عمیق بسیار مشاهده می شود و این موضوع آن ها را نگران می کند و گاهی باعث ایجاد حس شرم و خجالت زدگی در آن ها نیز می شود. آن ها برای رفع این مشکل خود تا حد ممکن خنده خود را کنترل می کنند و این حس راحتی و رهایی را از بیماران می گیرد. آن چه در زیبایی لثه به صورت طبیعی و از منظر زیبایی اهمیت دارد این است که فقط ۲ میلی متر از لثه در خنده عمیق در خانم ها زیباست و اگر بیش تر از این حد لثه ها دیده شود با مراجعه به متخصص ترمیم و زیبایی این مشکل را به راحتی می توان رفع و حل کرد. دلیل این مشکل به چند دلیل بستگی دارد و آن : جلو بودن و افتادگی فک بالا، کوتاهی لب بالا، کوتاهی دندان های بالا، ورم لثه، تنفس دهانی، لاغری بیش از حد بافت صورت و بیش فعالی عضلات مربوط به خنده می تواند عامل آن باشد که هر کدام از این عوامل راه حل های مخصوص خود را دارند که با مشورت و مراجعه به یک متخصص ترمیم و زیبایی می تواند زیبایی لثه و لبخند های ایده آل را برای شما ایجاد کند.
ایمپلنت دندان استوانه ای تیتانیومی است که به نحوی جایگزین دندان می شود و به صورت یک دندان ثابت و همیشگی در دندان باقی می ماند. جراحی ایمپلنت با روش های متعددی انجام می شود، یکی از این روش ها ایمپلنت با لیزر است که در این روش آسیب کمتری به بافت نرم و سخت می رساند و مزیت دیگر آن این است که ایمپلنت بدون درد و خونریزی می باشد. هنگامی که فردی دندان های خود را به هر نحوی از دست می دهد باعث می شود زیبایی دندان های خود را علی الخصوص در زمان خنده و صحبت کردن تاثیرات منفی خود را بر جای می گذارد. علاوه بر این که ما در هنگام جویدن غذا با مشکل ممکن است روبرو شویم یا حتی فقدان یک دندان در دهان مان ممکن است نظم دیگر دندان ها تحت الشعاع خود قرار دهد بنابراین با کاشت دندان می توان این مشکل را به راحتی بر طرف کرد که خود فوایدی چون حفظ استخوان فک و از دست دادن استخوان دندان نیز پیشگیری می شود .
عوامل مختلفی سبب از دست رفتن دندان می شود شامل:
• پوسیدگی دندان
• شکست کانال ریشه
• بیماری لثه (پریودنتیت)
• تروما به دهان (آسیب دندان)
• سایش بیش از حد
• نقص مادرزادی و …
حال در چه مواردی از ایمپلنت استفاده می شود؟ در موارد زیر می توانیم از ایمپلنت دندان استفاده کنیم: هنگامی که یک طرف از دندان طبیعی باشد و ممکن است یک یا حتی تعداد بیشتری از یک دندان از انتهای هر قوس دندان از میان رفته باشد ، هنگامی که در یک یا هر دو تا فک همگی دندان ها از میان رفته باشد، هنگامی که فاصله میان دندان های جلو در اثر از بین رفتن یک دندان در صورتی که دندان های کناری آن طبیعی هستند ، در صورتی که در اثر از میان رفتن یک یا تعداد بیشتری از یک دندان به خاطر فاصله زیاد بین آن ها دندان های کناریش طبیعی باشند .
ما در مطب خود این تخصص را این گونه اینجام می دهیم: تاکید بر انجام خدمات بدون درد، تاکید بر خالی نماندن جلوی دهان و حفظ لبخند شما در طی مراحل ایمپلنت، امکان کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بدون جراحی انجام شدن کار ایمپلنت درست در رأس ساعت مقرر و تعیین شده برای شما، ارائه قیمت های شفاف از ابتدای کار بدون افزایش آن ها در حین کار، کل کار ایمپلنت در سه جلسه نیز انجام می پذیرد.
در تخصص ترمیم و زیبایی این اصلاحات و اقدامات جهت داشتن دندان های زیبا صورت می گیرد که شامل: تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ ها، بستن فاصله میان دندان‌ ها، اصلاح بایت، روشن کردن و یا سفید کردن دندان ‌های زرد و بد رنگ شده، ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب ‌پر شدن دندان ‌ها ، جایگزینی دندان غائب، جایگزینی درمان ‌ها و ترمیم‌ های قدیمی و نا زیبا. در واقع همان گونه که از این توضیحات بر آمده است این درمان ها هر گونه نقص در طرح لبخند و یا بد رنگی در دندان ها را اصلاح کرده و حتی فاصله ای که میان دندان ها ایجاد می وشد و یا دندان های غائب سبب زشتی در دندان ها شده اند، بهبود می بخشد.
هدف اصلی که یک متخصص و دندانپزشک ترمیم و زیبایی در جهت ترمیم دندان های خراب و یا این دندان های بد رنگ شده هستند. علاوه بر این طرح لبخند که در این روز ها واژه ای بسیار شنیدنی و دیدینی در تبلیغات متخصصان محسوب می شود از برای زیبا ساختن طرح لبخند افرادی است که دندان های آن ها دچار پوسیدگی است یا دندان های جلویی ان ها دچار خرابی است یا در هنگام خندیدن بخش اعظمی از بافت لثه آن ها دیده می شود که این بخش هم در تخصص این متخصصان دندانپزشکی قرار دارد.
اما همیشه در انتخاب پزشک خوب باید دقت نمود چرا که که این تمته ای بسیار مهم است و یک دندانپزشک حاذق بهترین گزینه و تکنیک را برای ترمیم و زیبایی دندان شما به کار می برد در نتیجه یک دندانپزشک خوب باید استرس و اضطراب بیمار را کاهش داده و با اخلاق و منش خوب خود بهترین تکنیک درمانی را با جزییات لازم و نکات مثبت و منفی درمان برای بیمار خود توضیح داده و همیشه در اولویت خود سلامت بیمار را در درجه اول مورد اهمیت قرار داده و دسترسی به وی به سهولت صورت بگیرد و نظافت مطب شخصی وی و معلومات و نیز سابقه و مهارت وی نیز باید در اولویت انتخاب پزشک خود مطرح گردد.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص ایمپلنت و زیبایی
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندان پزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی دکتر سید احمد رضا هاشمی ، دندانپزشک، دکتر سید احمد رضا هاشمی متخصص ایمپلنت و زیبایی، جراحی دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر سید احمد رضا هاشمی استاد دانشگاه، دکتر سید احمد رضا هاشمی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر سید احمد رضا هاشمی متخصص ایمپلنت و زیبایی .
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
تصویر
دکتر سید احمد رضا هاشمی
ارتودنسی
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر