منو
X

تصویر
دکتر سیده هدیه دانشور
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سیده هدیه دانشور متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص کودکان و نوجوانان پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و گروه کودکان و نوجوانان مشغول به فعالیت می باشم. بنده در دانشگاه علاوه بر داشتن سمت های اجرایی به کار تدریس و پژوهش نیز مشغول می باشم. سمت های اجرایی بنده در دانشگاه من را از امر تدریس و پژوهش هیچ گاه رها نکرده است و بر عکس وابستگی و تعلق خاطر من به این موضوعات در کنار طباطبت بیشتر از پیش نیز می باشد. زیرا من فعالیت در فضای اکادمیک را به عنوان مکملی در راستای درمان بهتر بیماری ها و انتخاب بهترین روش های درمانی برای کودکان در نظر می گیرم. انجام دادن پژوهش و تحقیق در حوزه تخصصی خود را همواره به عنوان سرمایه ای در راستای طرح درمانی خود در نظر می گیرم و بدین گونه کار درمانی را با پیشرفت های روز دنیا و به بهترین روش درمانی روز به پیش می برم. آنچه در دندان پزشکی کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد نحوه برقراری ارتباط با با کودک می باشد و این ارتباط می بایست به گونه ای باشد که دندان پزشک را تا حد یک روانشناس برای کودک به نمایان کند. بدین صورت که کودکان در مراجعه به دندان پزشکی به طور طبیعی دارای ترس و واهمه می باشند و دندان پزشک در اینجا با مهارت های روانشناسانه ای که می بایست از پیش کسب کرده باشد کودک را به ادامه کار درمانی دندان راضی کند و ترس و واهمه را از دل کند برهاند. بنده همواره کلیه تلاش خود را در امر تدریس بر پایه پژوهش و تحقیقات خود گذاشته ام تا از این طریق با اخرین مطالب و پژوهش های علم دندان پزشکی در حوزه تخصص کودکان و نوجوانان آگاه شوم و خود نیز با تحقیقات انجام شده و شر کت در کنگره ها و سمینار ها و ارائه مقالات در مجلات و سخنرانی های مختلف در تلاش جهت ارائه این مطالب در کار درمانی و نیز برای دانشجویان خود داردم. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. تمام تلاش های بنده داشتن سلامت و بهروزی برای فرزندان این مرز و بوم می باشد که آینده سازان کشور عزیزمان ایران می باشد. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. در اینجا قصد دارم در ارتباط با فلوروزیس دندانی برای آگاهی شما عزیزان اطلاعاتی را ارائه دهم.
فلوروزیس دندانی چیست؟ فلوروزیس عاملی است که باعث تغییر در ظاهر سطح مینای دندان می شود. رایج ترین گونه آن بر کارکرد دندان موثر نمی باشد و سبب بوجود آمدن درد نمی‌‌ گردد. این معضل با بوجود آمدن رگه ‌های مات به رنگ سفید بر روی دندان ‌ها آشکار می گردد. این اتفاق هنگامی رخ می دهد که کودک در سنین پایین یعنی پیش از سن ۸ سالگی قرار دارد یعنی هنگامی که دندان ها در زیر لثه در حین رشد کردن و شکل گرفتن می باشند، در مدت زمان زیادی و بیش از اندازه ملزوم از فلوراید بهره می گیرند. فلوراید این ماده معدنی امکان دارد از منبع های گوناگونی هم چون خمیر دندان، اب آشامیدنی و یا دیگر مکمل های غذایی که دارای فلوراید می باشند به بدن کودک وارد گردد. بعد از این که دندان شروع به رشد کردن کند و در واقع از لثه بیرون بزند دیگر عارضه فلوروزیس امکان بوجود آمدن نخواهد داشت. در بسیاری از موارد فلوروزیس بسیار اندک یا کمی خفیف می باشد. فرم خفیف فلوروزیس به شکل ایجاد لکه ‌های سفید بر روی مینای دندان ظهور پیدا می کند و مشخص کردن و دیدن آن برای افراد گوناگون خیلی سخت می باشد. ولی دندان پزشک متخصص توانایی دیدن و تشخیص دادن آن را دارا می ‌باشد. در موارد کم، فلوروزیس از گونه حاد آن بوده که امکان دارد به شکل لکه ‌های قهوه ‌‌ای رنگ بر روی مینای دندان خود را نشان دهد. در مواردی که فلوروزیس دارای وضعیتی حاد می باشد، امکان دارد برای دندان ‌ها مشکلاتی از قبیل موارد زیر اتفاق بیافتد: وجود لکه ‌های گوناگونی به رنگ زرد تا رنگ قهوه ‌ای تیره بر روی مینای دندان غیر عادی بودن بخش بیرونی دندان وجود چاله و حفره‌ های کوچک که بسیار قابل توجه و قابل احساس شدن می باشد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سیده هدیه دانشور متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.
تخصص ها
قرار ملاقات
یکشنبه و چهارشنبه
تصویر
دکتر سیده هدیه دانشور
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر