منو
X

تصویر
دکتر سیده ساره هندی
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سیده ساره هندی متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) و دارای بورد تخصصی اندودانتیکس می باشم. بنده متولد سال ۱۳۶۶ می باشم و پس از اتمام تحصیلات متوسطه خود وارد دانشگاه شدم. بنده در سال ۱۳۸۴ در دانشگاه پذیرفته شدم و در سال ۱۳۹۰ از رشته مورد علاقه خود یعنی دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی همدان فارغ التحصیل شدم و سپس به کار درمانی پرداختم و بلافاصله در همان سال با توجه به علاقه خود به تخصص اندودانتیکس در دانشگاه علوم پزشکی همدان پذیرفته شدم و بورد تخصص خود را از این رشته در سال ۱۳۹۳ دریافت کردم. بنده سپس بلافاصله پس از دریافت بورد تخصص خود به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه بو علی سینای همدان مشغول به کار شدم و تا هم اکنون در حال فعالیت و امر تدریس در آن دانشگاه می پردازم. در حال حاضر در مرتبه استادیاری به فعالیت و تدریس و پژوهش در دانشگاه مشغول می باشم. حاصل مدت زمان فعالیت تدریس و تلاش در این دانشگاه چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی داخلی و خارجی و برگزاری سمینار ها و شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی و تالیف کتب می باشد و از این طریق همواره بر آن هستم تا بتوانم اطلاعات و دانش به روز را در اختیار دنشجویان خود قرار دهم. بنده در طول فعالیت خود در دانشکاه سمت هایی را از جمله: مسئول سایت و علم سنجی مرکز تحقیقات دانشکده، مسئول کمیته ارزشیابی اساتید، مسئول کمیته توانمندسازی اساتید، عضو کمیته ارزیابی درونی دانشکده دندان پزشکی، عضو هیئت مدیره ی کلینیک ویژه ی تخصصی دندان پزشکی، عضو کارگروه رسانه ها و شبکه های اجتماعی می باشد. همچنین در طول این مدت به عنوان استاد راهنما پایان نامه های بسیاری را با دانشجویان عزیز کار کرده ام و کارگاه های علمی و تخصصی را نیز برگزار کرده ام. با شناخت تجهیزات به روز در درمان ریشه دندان و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ریشه دندان تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ریشه دندان می باشد. بنده عضو انجمن اندودتیکس های ایران نیز می باشم. بنده همیشه سعی خود را بر آن داشته ام که با استفاده از فضای مناسب و بسیار ارام در مطب شخصی خود و بر اساس دانش روز دنیا و با به کار بردن تکنولوژی های نوین روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به مراجعین عزیز کشور خود می باشم. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به اندودنتیکس می توانید دندان های سالم و زندکی سالمی را تجربه کنید. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با از علل تا درمان مجدد ریشه ی دندان مجدد توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
اندودانتیکس میکروسکوپی چیست؟ در گذشته درمان ریشه دندان در گذشته به صورت سنتی انجام می گرفت ولی در دهه های اخیر فناوری و تکنولوژی مانند هر شاخه ای دیگر از علم به کمک علم دندان پزشکی امده است و با انجام دادن درمان ریشه دندان با کمک میکروسکوپ جراحی (اندودانتیک میکروسرجری) می توان نتایج بهتری بدست آورد. جراحی با میکروسکوپ این مزیت را دارد که محل جراحی را با بزرگنمایی بسیار با کیفیتی برای دندان پزشک نمایش می دهد و در نتیجه این طریق دندان پزشک می تواند درمان را با کیفیت و ظرافت بیشتر و نیز با کمترین آسیب و با نتیجه موفقیت امیزی درمان را انجام دهد. به صروتی که با دید در این دستگاه ها می توان در بیشتر مشکلات و مسائل بعدی جلوگیری کرد و درمان در نهایت دقت و ظرافت و موفقیت به انجام می رسد. در مواقعی امکان دارد به علت های مختلف دندان پس از درمان ابتدایی ریشه بهبود و تصحیح پیدا نکند. در چنین شرایطی اندودنتیست می تواند از روش های درمانی استفاده کند که یکی از این روش ها درمان ریشه با میکروسکوپ دندانپزشکی است. اندودانتیک میکروسرجری قسمی از فرایند های جراحی است که زیر میکروسکوپ قابل انجام شدن است. چه زمانی برای درمان ریشه نیاز به میکروسکوپ است؟ در برخی از مواقع در بیمارانی برخی از نشانه ها و علائم در بیماری به صورت مجدد خود را نشان می دهد اما در تصاویر و عکس های رادیوگرافی با اشعه ایکس قابل رویت نمی باشد. در این مواقع میکروسرجری برای اندودنتیست وضعیتی را ایجاد می کند تا بدون تکیه کردن بر تصاویر رادیوگرافی با اشعه ایکس، متخصص ریشه دندان ساختار دندان را با نهایت دقت مورد بررسی قرار دهد و بتواند مشکل را پیدا کند و درمان مورد نظر در شرایط بیمار را ارائه دهد. علاوه بر این در مواردی نیز در اثر رسوب کلسیم باعث می شود که کانال های ریشه دندان بسیار باریک و تنگ شود و اجازه ورود ابزار هایی که در درمان غیر جراحی ریشه ی دندان مورد استفاده قرار می گیرد جهت پاک سازی و شکل دهی به انتهای ریشه برسند. این فرآیند و پروسه آهنکی شدن و رسوب کلسیم در کانال ها برای درمان به تکنولوژی میکروسکوپ دندان پزشکی احتیاج دارد تا به صورت کامل پاک سازی و پر شود. در صورت گسترش و افزایش بیماری دندان به سطح ریشه دندان یا در صورت فراگیر شدن عفونت به استخوان اطراف درمان این مناطق با میکروسکوپ دندان پزشکی امکان پذیر می باشد. در بعضی از موارد امکان دارد بعد از درمان دوباره ریشه دندان تصحیح نشود و نشانه ها همچنان ادامه داشته باشد یا پس از گذر چند ماه و یا چند سال نشانه ها عود کند د این چنین مواردی درمان ریشه دندان با میکروسکوپ دندان پزشکی راه حل بسیار مناسبی جهت نجات دندان می باشد. دلیل رجوع بیمار بوسیله دندان پزشک به متخصص ریشه دندان به علت تخصص وی در درمان ریشه دندان به صورت تخصصی می باشد. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سیده ساره هندی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه (اندودانتیکس).
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر سیده ساره هندی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر