منو
X

تصویر
دکتر ستاره خسروی
ارتودنسی
(8)
آمار این متخصص
(8) رای
26%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

20%

رفتار بالینی

20%

وقت شناسی

20%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ستاره خسروی متخصص ارتودنسی می باشم.، بنده پس از تمام دوره متوسطه خود بلافاصله با شرکت در ازمون علوم تجربی و قبولی در آن آزمون در سال ١٣٨۵ در رشته ی دندانپزشکی عمومی پذیرفته شدم و در دوران تحصیل خود به عنوان دانشجویی نمونه از سوی ریاست دانشگاه انتخاب شدم و در پایان تحصیل توانستم رتبه ی دوم معدل کل در بین دانشجویان هم ورودی و رتبه سوم آزمون علوم پایه ی دانشگاهی و بهترین رتبه از نظر قبولی تخصص بین دانشجویان هم ورودی را به دست آوردم. هنوز دوره ی عمومی دندانپزشکی خود را به پایان نرسانیده بودم که در آزمون تخصصی دندانپزشکی شرکت کردم و موفق شدم بهترین رتبه ی ورودی خود را در آن سال بدست آوردم و در بهترین و برترین رشته ی تخصصی دندانپزشکی یعنی ارتودنسی پذیرفته شوم. در سال ۱۳۹۱ در رشته ارتودنسی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تخصص خود ار ادامه دادم و بورد تخصصی ارتودنسی را در دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۴ کسب کردم. همچنین بنده ۳ کتاب در زمینه ارتودنسی با عناوین: ۱٫ پاسخ به سوالات رایج در ارتودنسی ۲٫DSQ گریبر ۲۰۱۷ ۳٫ کتاب خلاصه گریبر ۲۰۱۷ تالیف نمودم.
بنده در کلینیک گیشا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان گرانقدر می باشم. من و تمام همکارانم در آن کلینیک به شما این اطمینان را می دهیم که با استرلیزاسیون وسایل پزشکی هیچ گونه استرس و نگرانی در شما ایجاد نشود و با ایجاد محیطی ارام و دلنشین برای شما گرانقدران لبخندی زیبا در خود شان شما به ارمغان آوریم. وجود لبخند زیبا و دلنشین زیبایی در صورت را دو چندان می کند و شما می توانید با صاف کردن و هم ردیف کردن دندان هایتان و با بهبود و تصحیح موقعیت فک هایتان لبخندی دلنشین داشته باشید و با اعتماد به نفس بیشتر از گذشته در جامعه حضور داشته باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا ارتودنسی
  • کلمات کلیدی دکتر ستاره خسروی ، دندانپزشک، دکتر ستاره خسروی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر ستاره خسروی استاد دانشگاه، دکتر ستاره خسروی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر ستاره خسروی متخصص اندودونتیست.  
تخصص ها
تصویر
دکتر ستاره خسروی
ارتودنسی
(8)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر