منو
X

تصویر
دکتر سبحان پور ارض
جراحی دهان، فک و صورت
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
93%

دقت

50%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سبحان پور ارض متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی دهان، فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. همان گونه که مستحضر هستید دندان پزشکی علمی به روز و می بایست مطابق بر آخرین پژوهش ها و یافته های جدید به پیش برود و از این رو بنده با قرار دادن خود در فضای آکادمیک سعی خود را بر ان داشته ام تا بتوانم از تمامی امکانات موجود در این فضا بیشترین استفاده را نمایم و با خاطری آسوده به امور تحقیقاتی و پژوهشی خود بپردازم. با انجام تحقیقات جدید و ارائه آن ها در میان همکاران به نتایج مهمی دست پیدا می کنیم و سپس با ارائه آن ها به صورت مقاله در مجامع علمی و سمینار ها و کنفرانس ها و یا چاپ آن ها در مجلات معتبر علمی داخلی و خارجی قدم های مثمر ثمری در این علم بر خواهیم داشت و به صورت موازی در کنار کار های علمی و پژوهشی به کار حرفه ای و طبابت خود می پردازم و این روش ها و دستاورد های نوین را در امر مداوای بیماران خود نیز به کار می بندم. اما تمامی امر درمان دندان پزشکی به این موضوع خاتمه پیدا نمی کند بلکه دندان پزشکی امری است مبتنی بر دستگاه ها و تکنولوژی های جدید. همان گونه که می دانید کاربرد تکنولوژی در حال حاضر امری اجتناب پذیر در درمان بیماری ها ست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود. بنده با توضیحات کامل و دقیق نسبت به روش درمانی شما شما را از نحوه درمان تان آگاه می کنم. بخصوص این امر را برای جراحی های مربوط به زیبایی بسشتر انجام می دهیم زیرا استرس و اضطراب مراجعان خود را برای درمان شان و انتظار آن ها برای ارائه بهترین درمان به خوبی درک خواهیم کرد. من و تمام همکاران خود در مطب تمام تلاش خود را برا جلب رضایت شما می کنیم امید بنده و کادر درمانی ام جلب رضایت شما و سلامتی شما گرامیان می باشد. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جراحی های زیبایی صورت برای شما گرامیان ارائه نمایم.
جراحی های زیبایی صورت: هدف افراد جوان از اعمال جراحی های زیبایی بر روی صورت خود به جز زیبا تر نشان دادن هر کدام از اجزا صورت به تنهایی، بوجود آوردن تناسب و هماهنگی در میان تمامی اجزای صورت هم می باشد، و بدون تردید زیبایی ظاهر در وجود تناسب می باشد و هر چقدر که اجزای صورت دارای زیبایی باشند اما با یکدیگر تناسب و هماهنگی نداشته باشند در نتیجه صورتی نا زیبا و بدون تناسب را ارائه می دهد. می بایست به چهره به صورت کجموعه ای نگاه کرد و طرح درمانی صحیحی برای کلیت این چهره و مجموعه در نظر داشت. جراحی های زیبایی در اشخاص در رده سنی میانسال و مسن علاوه بر این که تناسب در ظاهر را ایجاد می کند به علت جوان سازی در چهره نیز صورت می پذیرد. این جراحی ها شامل رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)، اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)، لیفت (بالا کشیدن) پیشانی و ابرو، لیفت صورت و پروتز های صورت می باشند. همان گونه که پیش تر هم توضیح داده شد صورت به عنوان مجموعه ای به آن ناه خواهد شد که تناسب در این مجموعه زیبایی را برای ظاهر فرد به ارمغان می آورد اگر چه هر کدام از اعضای صورت نیز زیبا باشند این تناسب است که در آخر این مجموعه را زیبا نشان خواهد داد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سبحان پور ارض جراحی دهان، فک و صورت متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر سبحان پور ارض
جراحی دهان، فک و صورت
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر