منو
X

تصویر
دکتر سامان فلاحی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سامان فلاحی متخصص پروتز و ایمپلنت های دهان، فک و صورت می باشم. بنده دکترای دندان پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۸۰ با موفقیت اخذ نمودم و بورد تخصص پروتز و ایمپلنت های دهان، فک و صورت خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودم. بنده در حال حاضر در کلینیک دندان پزشکی دکتر عبادیان همکاری می نمایم.
پروتزهای دندانی همان دندان های مصنوعی است که برای عامه مردم آشنا می باشند این پروتز ها انواع مختلفی دارند و از روکش های ساده در جهت ترمیم یک دندان تا پروتز کامل و تمام دندان را با عنوان پروتز های دندان می شناسند. دندانپزشکان به علت های زیبایی یا پزشکی پروتز دندان متحرک و ثابت را جهت نیاز توصیه می کنند.
اصولا به هر قطعه ای که جانشین دندان اصلی می شود و به عنوان عضو جانشین شونده معرفی می شود و کارکرد دارد پروتز دندان می گویند. در مرود دهان هم با برداشتن هر دندان، زمانی که دندانپزشک پروتز را جایگزین دندان از دست رفته نماید، پروتز های دندانی در اینجا کاربرد خود را پیدا می کنند. پروتز های دندانی شامل دو گروه پروتز های متحرک و پروتز های ثابت می باشند. زمانی که پروتز بتواند در دهان قرار داده شود و یا بتوان آن را برداشت در واقع پروتز متحرک استفاده شده است همانند دست کامل دندان برای آن دسته از بیمارانی که کاملا بی دندان می باشند و یا از پروتز های چند عدد دندان بر پایه فلزی جایگزین می نمایند. اما اگر پروتز به صورتی باشد که بیمار داندان پزشک آن را به صورت دائم بر روی دندان های بیمار بچسباند پروتز ثابت می گویند زیرا بیمار نمی تواند آن ها را حرکت دهد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی پروتز و ایمپلنت های دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سامان فلاحی متخصص دندانپزشکی پروتز و ایمپلنت های دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی پروتز و ایمپلنت های دهان، فک و صورت.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه ، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 9 الی 17 /چهارشنبه و یکشنیه از ساعت 9 الی 20 /پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 14
تصویر
دکتر سامان فلاحی
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر