منو
X

تصویر
دکتر سارا نور العیونی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سارا نور العیونی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با ارتودنسی نامرئی کودکان در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم. بنده هم چون سایر همکارانم در حوزه داندان پزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
ارتودنسی نامرئی برای کودکان: ارتودنسی نامرئی به صورت سفارشی و از مواد پلاستیکی شفاف جهت مرتب کردن و هم ردیف کردن دندان های نوجوانان و بزرگسالان استفاده می شود. به دلیل این که در ساخت این نوع از ارتودنسی از مواد پلاستیکی شفاف استفاده می گردد زمانی که روی دندن ها قرار می گیرد به هیچ عنوان جلب توجه نمی کند و بیشتر اطرافیان فرد متوجه این موضوع نمی شوند که فرزند شما تحت درمان ارتودنسی قرار گرفته است. البته این نکته را یادآوری کنم که این بریس ها متحرک می باشند و همین ویژگی آن ها سبب می گردد که باقی مانده غذا در دهان در پشت آن باقی نماند. ارتودنسی نامرئی به آرامی دندان ها را به سمت جای اصلی خود راهنمایی و سوق می دهد. پلاک های شفاف ارتودنسی نامرئی بسیار راحت می باشند در نتیجه گزینه ای بسیار مناسب و خوب در راستای سلامت و زیبایی دندان های کودکان و نیز برای نوجوانان بسیار مناسب می باشد. به دلایلی دندان پزشکان کودکان استفاده از این بریس ارتودنسی را به کودکان توصیه نمی کنند و این دلایل از جمله: کودکان در سنی هستند که بازیگوش می باشند و یا نمی توانند و یا نمی خواهند که مسئولیت مراقبت از پلاک‌های متحرک ارتودنسی در دهان خود را بپذیرند هم چنین به علت شفاف بودن ان ها می توانند آن را بدون اجازه والدین در بیاورند. تنها کافی است تا کمی احساس ناراحتی یا درد در آن ها ایجاد کند که در آخر اطرافیان مجبور می شوند پلاک را از دهان کودک خود در بیاورند. در صورتی که پلاک را از دهان خارج کرد علاوه ب راین که روند درمانی را طولانی تر خواهد کرد سبب آسیب زدن به دندان ها نیز می شود. خاصیت متحرک بودن در پلاک‌ های ارتودنسی نامرئی بدین معنی نمی باشد که هر زمان له دلخواست فرد می توان زمان بندی درمان را تغییر داد و به وقت دیگر موکول کرد. پلاک متحرک می بایست در طل ساعات شبانه روز در دهان کودک و فرد قرار بگیرد و جز در موارد خاص مانند زمان غذا خوردن و مسواک زدن و نخ دندان کشیدن نباید آن را از دهان خارج نمود در غیر این صورت پروسه درمان طولانی تر خواهد شد و پیشرفت هایی که در امر درمان به دست امده بود نیز از میان می رود و وضعیت دندان به شرایط اول خود بر می گردد. ممکن است در کودکان پلاک متحرک را وقت بازی کردن گم کنند یا به آن آسیب بزنند، که گم کردن یا آسیب دیدن پلاک، درمان را طولانی‌تر و پر هزینه‌ تر می ‌کند. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سارا نور العیونی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.
تخصص ها
تصویر
دکتر سارا نور العیونی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر