منو
X

تصویر
دکتر سارا توسلی حجتی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سارا توسلی حجتی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با فلوراید تراپی به والدین گرامی ارائه دهم.
درمان فلوراید تراپی برای کودکان از رده سنی ۳ الی ۱۲ سالگی می باشد. نظر به این که دندان ها در حال رویش هستند در کودکانی که سابقه ی پوسیدگی وجود داشته و یا اگر در خطر پوسیدگی می باشد، می بایست فلوراید اضافی بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد. فلوراید تراپی درماتی است که هر شش ماه یکبار به صورت دوره ای تکرار می شود و سبب می شود محافظت در برابر پوسیدگی دندان بوجود آید حتی اگر کودکان آب دارای فلوراید نیز بنوشند.
همچنین دهان شویه هایی که دارای فلوراید می باشند به کودکانی که دارای سابقه زیادی در پوسیدگی هستند بسیار کمک می کند. توصیه ما این است که این دهان شویه ها برای کودکانی که دارای سن بالای ۶ سال می باشند استفاده شود. از این دهان شویه ها برای کودکان خود حتما با تجویز دندان پزشک‌متخصص استفاده نمایید. ژل ها و دهان شویه های دارای فلوراید که دارای فلدراید بیشتری تیز می باشند در دسترس افراد موجود است.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سارا توسلی حجتی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه ، یکشنبه و چهارشنبه ها بعد از ظهر
تصویر
دکتر سارا توسلی حجتی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر