منو
X

تصویر
دکتر سارا امان پور
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سارا امان پور متخصص دندانپزشکی پاتولوژی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی در این رشته می باشم. بنده تحصیلات متوسطه خود را در سال ۱۳۷۸ به پایان رسانیدم و با قبولی در آزمون سراسری در سال ۱۳۷۸ در رشته دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۴ دکترای عمومی خود را با موفقیت به اتمام رسانیدم. در سال ۱۳۸۷ وارد دوره تخصص دندان پزشکی در شاخه پاتولوژی دهان، فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدم و در سال ۱۳۹۱ توانستم دوره تخصصی این رشته را با موفقیت به اتمام برسانم و بورد تخصصی در این رشته را کسب نمایم. همچینن در کنار جدا از تحصیلات خود دوره تکمیلی در حوزه فعالیت ها و امور دندان پزشکی را نیز سپری می نمایم تا اطلاعات خود را در این علم گسترده بیشتر از قبل کنم و در این راستا در سال ۱۳۹۴ دوره تکمیلی فلوشیپ را با موفقیت به اتمام رسانیدم. بنده پس از اتمام تحصیلات خود تلاش کردم از فضای آکادمیک دور نشوم و در حال حاضر به عنوان استادیار دانشکده علوم پزشکی دانشگاه کرمان مشغول به امر تدریس و پژوهش می باشم و همزمان در مطب شخصی خود کار حرفه ای خود را ادامه می دهم. در حال حاضر از سال ۱۳۹۱ تا کنون به عنوان عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات بیماری های دهان و دندان کرمان نیز فعالیت دارم. بنده همچنین به عنوان مشاور ریاست دانشگاه و رئیس دبیر خانه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان کرمان و مدیر دفتر توسعه آموزش پزشکی دانشکده دندان پزشکی و … در حال فعالیت می باشم. در این راستا بنده صاحب مقالات متعدد در مجله های معتر خارجی و داخلی می باشم و همواره تلاش کرده ام تا گوشه ای هر چند کوچک از تجربیات کسب کرده خود را به دانشجویان علم دندان پزشکی انتقال دهم تا از این مسیر جامعه بهتر و سالم تری را داشته باشیم.
پاتولوژی یا آسیب شناسی دانشی می باشد که در آن به بررسی، شناسایی و مدیریت بیماری های موثر بر فک و صورت و علت و پروسه ایجاد آن ها می پردازد. آسیب شناسی دهان فک و صورت یکی از تخصص های دندان پزشکی می باشد که با تشخیص دادن و تاثیرات بیماری های گوناگون بر مناطق فک دهان و صورت مطالعه می کند. زمانی که بررسی میکروسکوپی جهت تشخیص بیماری مورد نیاز است می بایست پاتولوژیست نمونه بافتی مورد نیاز را بگیرد و توسط آسیب شناس دهان ، تشخیص و درمان مطابق با آن صورت بگیرد . اگر شما عزیزان مایل به ارتباط با بنده در زمینه های اشاره شده می باشید می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده در زیرمراجعه کنید..

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص پاتولوژی دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر سارا امان پور متخصص دندانپزشکی پاتولوژی دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی پاتولوژی دهان، فک و صورت.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر سارا امان پور
آسیب شناسی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر