منو
X

تصویر
دکتر زهرا محمدی
ارتودنسی
(2)
آمار این متخصص
(2) رای
70%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر زهرا محمدی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فکی و دارای بورد تخصصی ارتودنسی می باشم. من پس از پایان دوره متوسطه بلافاصله با شرکت در کنکور سراسری توانستم در دانشگاه تهران در رشته دندانپزشکی عمومی پذیرفته شوم. سپس توانستم با موفقیت و با رتبه اول دوره ی عمومی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شوم. سپس دوره تخصص خود را در دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم و فارغ در دوره ی تخصصی ارتودنسی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان التحصیل شدم. بنده توانستم رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی در کشور در سال ۱۳۸۵ کسب کنم. و در سال۱۳۹۲ عنوان دندانپزشک نمونه را بدست آور. همچنین من عضو انجمن ارتودنتیست های ایران می باشم. و از سال های (۱۳۸۹_۱۳۸۵) استادیار بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی قزوین بودم و سپس استادیار بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ( ۱۳۹۱_۱۳۸۹) شدم. در سال ۱۳۸۸ کتاب ” رماتیسم به زبان ساده ” را تالیف نمودم.
این مهم که تمامی بیماران برای ما دارای اهمیت هستند را سرلوحه کار خود گرفته ایم و در این راستا است که خدمات خود را در هر صورتی به بهترین نحو ارائه می دهیم. معاینه و مشاوره ی ارتودنسی شما در کلینیک بنده به صورت کاملا رایگان به انجام می پذیرد و بعد از این که معاینه ی اولیه صورت گرفت در همان جلسه اول کلیه توضیحات کامل و جامع را درمورد وضعیت دندانی- فکی خود بدست خواهید آورد. این اولین گام در درمان ارتودنسی است و سپس در جلسه ی دوم حضور شما در مطب، متخصص ارتودنسی ، بعد از بررسی کردن کامل رادیوگرافی ها و فتوگرافی ها از وضعیت دندان ها و فکین شما، طرح درمان پیشنهادی خود را به صورت کتبی و شفاهی به شما ارایه می نماید. در این مرحله است که علت تجویز خود از درمان انتخابی، مزایا و معایب درمان پیشنهادی توسط دندانپزشک توصیف داده می شود و درصورت تمایل و توافق شما درمان ارتودنسی شروع می شود. ما افتخار این را در مطب خود داریم که بدون اتلاف وقت اضافی و درنگ درمان ارتودنسی شما عزیزان را آغاز نماییم. این عدم درنگ و اتلاف وقت از ان جهت در شما ایجاد می وشد که ما به شما اطمینان کافی و توضیحات لازم و هر انچه باید در مورد روش درمانی خود بدانید را برای شما توضیح می دهیم و شما بسیار سریع درمان خود را اغاز می کنید.

مشخصات
  • جنسیت l,ke
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر زهرا محمدی ، دندانپزشک، دکتر زهرا محمدی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر زهرا محمدی استاد دانشگاه، دکتر زهرا محمدی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر زهرا محمدی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه : ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ سه شنبه : ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰
تصویر
دکتر زهرا محمدی
ارتودنسی
(2)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر